Lista ocen Ford Escort VII (64)

2,8
~Grzech
Hatchback 1.8 TD 70KM 51kW
więcej tego złomu (Forda)nie kupie, o auta dbam jak mało kto, moje poprzednie auto Polonez był w lepszym stanie po 230 000 km niż ten escort po 150 000;
~Janusz
Hatchback 1.8 TD 70KM 51kW
auto funkcjonalne, moło pali a na wyścigi się nie nadaje
~Jaro
Kombi 1.8 TD 70KM 51kW
Jeżdżę trzy lata bez żadnej regulacji, trochę głośny, ale w miarę elastyczny. Nie lubi wysokich obrotów. (Silnik)
3,3
Kombi 1.8 TD 70KM 51kW
Tragedia i jeszcze raz tragedia co chwile cos do wymiany: a to linka gazu a to napinacz paska klinowego, rura dolotowa do turbo, szczeki hamulcowe, uszczelka pod głowicą. A jeżdże dopiero pół roku i strach pomyslec co jeszcze padnie. Po zakupie profilaktycznie wymienono wszystkie paski a tu sie okazuje że po 14 tyś znowu pasek klinowy do wymiany. W starej (14lat) Lantrze nie wymieniłem tylu elementów przez 1,5 roku co tu przez pół ;-((( (Bezawaryjność (drobiazgi))
3,1
~olo_g-no
Hatchback 1.8 TD 70KM 51kW
strasznie, to nie jest zawieszenie na polskie drogi (Układ jezdny)
~rav@compower.pl
150tys km i wszytklo OK!!!!!! zadnych usterek LUBIE GO
~rafaelcz@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 TD 70KM 51kW
Fajny, oszczędny i bardzo żwawy samochód.
2,9
~Endrjiu
Hatchback 1.8 TD 70KM 51kW
Sprzęgło wymieniałem 3 razy w ciągu roku - bardzo twarde i pękał napinacz, linki. silnik zamulony, przy włączeniu klimy padaczka (Silnik)
~Arek arektal@op.pl
Hatchback 1.8 TD 70KM 51kW
Jestem II właścicielem auto wcześniej było serwisowane kupione w kraju. Nie miałem żadnych przykrych niespodzianek na trasie,oraz z odpalaniem,co zwłaszcza zimą występuje podobno u forda. Jestem zadowolony z auta. Może ten mocniejszy silnik tj. 90 K.M. jest tak dopracowany ? arektal@op.pl
~piotrstach1@op.pl
Hatchback 1.8 TD 70KM 51kW
Spalanie w trasie 5,2, w mieście 5,8, z klimatyzacją 6,0. Jedyny problem występował z twardym pedałem hamulca. Po długich próbach poszukiwania w Serwisie ( sprawdzono wszyskie elementy układu ) okazało się, iż przyczyną jest uszkodzony wałek rozrządu