Lista ocen Ford Fiesta II (15) - Ergonomia

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotrek - carla - imię mojego II auta podczas projektowania :)
Hatchback 3d 1.0 45KM 33kW
funkcjie przełączników przy kier. takie same jak w innych modelach Forda z tego czasu (i starszych też - Capri, Taunus czy Transit), dla mnie proste w obsłudze (kwestia przyzwyczajenia - szybko to następuje) Obsługa nawiewu też prosta, natomiast miejsce przewidziane na radio powoduje oderwanie wzroku od jezdni (u mnie w konsoli na wysokości lewarka skrz. biegów)
~mikipromont@yahoo.com
Hatchback 3d 1.6 D 54KM 40kW
jak na ten rocznik bez zarzutów - no może tylko jak dla mnie nieco niefortunne umieszczenie klaksonu ( jak w francuzach - w dzwigience kierunkowskazów )
~piccolo2007
Hatchback 3d 1.6 D 54KM 40kW
Mimo 54kM i przy 900kg samochodzik na biegu 1 i 2 ma zryw a na 3 przy odpowiednich obrotach też nie sprawia mułowatego...
~Maciuch
Hatchback 3d 1.1 49KM 36kW
Po \"przeszczepie\" deski z wersji diesel z miejcem na radio obok zegarów 4 nawiewami powietrza do kabiny o niebo lepiej
~kuba3ma
Hatchback 3d 1.1 50KM 37kW
Kwestia przyzwyczajenia, na pewno lepiej niż w kolejnych fiestach.Radia nie posiadam więc nie musze sie do niego schylać;)
~Endrju_gg6910449
Hatchback 3d 1.6 D 54KM 40kW
7 niebo :D pojemna, wygodna bardzo, przeciętne osiągi przy porażająco niskich kosztach
~Bakin
Hatchback 3d 1.0 45KM 33kW
OK, jak na 90 jest niezle, na pewno lepiej niz w golfie czy kadecie z tego samego roku.
~malaryk@poczta.onet.pl
Hatchback 3d 1.1 50KM 37kW
Wfordowskim stylu. Trzeba się przyzwyczaić. Ale jakość materiałów jest lepsza niż w nawet nowszych autach.
~MateuH
Hatchback 3d 1.6 D 54KM 40kW
5,5 srednia to chyba niezly wynik zwlaszcza ze silnika nie oszczedzam ;)
~Deut
Hatchback 3d 1.6 D 54KM 40kW
ja na ten rocznik naprawde niezle, brakuje tylko regulacji kierownicy.