Lista ocen Ford Fiesta III (226) - Widoczność

Na liście zabraknie 345 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jaan
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
W porównani do renault talia to mogę powiedzieć ,że tu jest o niebo lepiej. Widoczność do przodu jest prawie nie ograniczona poza dwoma cieniutkimi słupkami(aż się boje pomyśleć co się z nimi stanie podczas zderzenia??)z racji tego że posiadam wersje 2/3 drzwiową widoczność na boki nie ogranicza słupek boczny jak to dzieje się w wersjach 5 drzwiowych. Lusterka boczne są dość małe i czasami można przeoczyć zbliżający sie pojazd z tyłu....
~Zadowolona =]]
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Lekki problem z rozproszeniem światła na szybie kiedy w nocy jedzie auto z naprzeciwka. Światło rozprasza się w ten sposób, że przez ułamek sekundy można stracić widoczność. Może to być jednak wina zabrudzeń tj. np.: kurz czy tłuszcz osadzające się na szybie wewnątrz auta. Lusterka zapewniają dobrą widoczność, aczkolwiek nie są elektryczne więc trzeba ustawiać je ręcznie.
~kornnick@orange.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Auto nie posiada zbędnych szerokich słupków co znacznie poprawia widoczność przy cofaniu. Przednia szyba jest moim zdaniem optymalna bo daje dobrą widoczność sygnalizatora nawet przy bliskim dojechaniu do skrzyżowania i jednocześnie nie powoduje że jesteśmy oślepieni kiedy słońce jest nisko.
~lewy87r
Hatchback 1.1 50KM 37kW
widac dosłownie wszystko;] ale gdy pada to juz nic nie widac bo tylnia szyba zaparowana, wycieraczka jest taka ze moglo by jej nie byc szyby po bokach tez nic nie widac i lusterka ciagle zaparowane. ale jak jest pogodnie to doslownie wszystko widac wszedzie itp... ;] polecam poczatkujacym!
~Freedi
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Widoczność na 4+. Dlaczego nie ma 5?? Cóż,chodzi tu \"wypiętą pupę\" Fiesty. w trakcie cofania,trzeba ją brać pod uwagę. Słaba widoczność we wstecznym lusterku. Natomiast gdy nie trzeba odwracać głowy widać wszystko aż po horyzont. Mały obszar Martwego Pola,dzięki lusterkom.
~Andrzej
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Widoczność w każdą stronę bardzo ok. Początkowo kłopot miałem z przyzwyczajeniem się do bocznych lusterek, które przybliżają! Na początku mylące, bo w środkowym widać, że jeszcze można zmienić pas, a w bocznym widać już inne auta przy samym zderzaku ;) Ale da się z tym żyć.
~Prince88
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Nie mam żadnych zastrzeżeń. Przy wzroście 190cm mogę swobodnie rozłożyć się na fotelu kierowcy i żadne słupki czy dach nie przesłaniają mi widoków na światła krzyżówki czy poglądu na boki. Z tyłu duża szyba także wszystko ja być powinno.
~lukasgdansk1@wp.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Widoczność przez przednią jak i tylną szybę jest bardzo dobra a co do widoczności przez lusterka zewnętrzne do tyłu w tym modelu były montowane lusterka, które różnią się wielkością przez te większe widoczność jest doskonała.
~gszymon
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Z przodu idealnie, z tyłu wystarczająco do parkowania i normalnej jazdy, z boku są martwe pola na wysokości klapy od bagażnika, w których mały fiat może się schować i nie będę go widział ani w lusterkach, ani z boku
Dziennik kosztów dla Ford Fiesta III
5,3
8,9
10,1
~maciej_staniszewski@wp.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
auto przestronne jak w klasie wyzszej, moze conajwyzej dla niskich osob dosc nisko umieszczone fotele (u mnie przynajmniej nieregulowane na wysokosc) widocznosc zawdziecza szerokosci zwlaszcza przednia i tylna szyba.