Lista ocen Ford Fiesta III 1.1 50KM 37kW 1989-1995 (83) - Widoczność

Na liście zabraknie 107 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lewy87r
Hatchback 1.1 50KM 37kW
widac dosłownie wszystko;] ale gdy pada to juz nic nie widac bo tylnia szyba zaparowana, wycieraczka jest taka ze moglo by jej nie byc szyby po bokach tez nic nie widac i lusterka ciagle zaparowane. ale jak jest pogodnie to doslownie wszystko widac wszedzie itp... ;] polecam poczatkujacym!
~Freedi
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Widoczność na 4+. Dlaczego nie ma 5?? Cóż,chodzi tu \"wypiętą pupę\" Fiesty. w trakcie cofania,trzeba ją brać pod uwagę. Słaba widoczność we wstecznym lusterku. Natomiast gdy nie trzeba odwracać głowy widać wszystko aż po horyzont. Mały obszar Martwego Pola,dzięki lusterkom.
~Andrzej
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Widoczność w każdą stronę bardzo ok. Początkowo kłopot miałem z przyzwyczajeniem się do bocznych lusterek, które przybliżają! Na początku mylące, bo w środkowym widać, że jeszcze można zmienić pas, a w bocznym widać już inne auta przy samym zderzaku ;) Ale da się z tym żyć.
~Łukasz (e-mail: malyboss@go2.pl)
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Doskonale we wszystkich kierunkach. Wielkie szyby boczne, przednia i tylnia. Cieniutkie słupki prawie nie ograniczają widoczności. Cofanie prawie tak proste jak w maluchu. Widać wszystko rewelacyjnie.
~aerobadi
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Widoczność jest jak dla mnie doskonała. Można parkować na zapałkę bez obaw, że się w coś puknie. Podczas jazdy swobodnie widzę za kierownicy to co się dzieje dookoła mnie.
~Krzysiek W.
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Widoczność bardzo dobra we wszystkie strony co jest zasługą m. in. wąskich tylnych słupków i dużych lusterek zewnętrznych sprzed liftingu.
~Kazio
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Paroma samochodami już jeździłem - aktualnie drugie auto ti Fiat Brava i jeśli chodzi o widoczność to lux. Np.: z golfem nieproównywalnie (mimo szyberdachu:D)
~Krzysztof
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Dobra jak na małe auto. Polecam ogrzewaną przednią szybę; szczególnie przydatna w okresie jesienno-zimowym przy parkowaniu "pod chmurką".
~sturmm
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Z widocznością we fieście nie ma problemów. siedzi się stosunkowo nisko, przednia szyba nie jest duża ale wszystko widać.
~frackow@o2.pl
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Z przodu widac duzo chodz sie siedzi dosyc nisko natomiast zdecydowanie poprawil bym lusterka ktore sa zdecydowanie za male.