Lista ocen Ford Fiesta VII Hatchback 3d 1.6 Duratec 120KM 88kW 2008-2013 (6) - Ergonomia

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kretschmers
Hatchback 3d 1.6 Duratec 120KM 88kW
Najlepiej prezentuje się, moim zdaniem, kierownica. Dobrze leży w dłoni, jest po prostu bardzo ładna i wygodna. Fajnie wyglądają zegary, czytelne, nowoczesne, nadają ostrzejszy charakter wnętrzu. Panel radiowy, stylizowany trochę na telefon komórkowy, mniej przypadł mi do gustu, ale nie wygląda źle, kwestia gustu. Wszystko jest pod ręką, jakość materiałów dobra. Po 200 tys km kierownica nie jest wytarta. Siedzenia wygodne.
~Mateusz Jarek
Hatchback 3d 1.6 Duratec 120KM 88kW
Ergonomia stoi na wysokim poziomie. Z miejsca kierowcy mam dostęp praktycznie do wszystkiego. Wielofunkcyjna kierownica pozwala na wiele rzeczy bez ruszania rąk z kierownicy. Jest to naprawdę przydatne na autostradzie podczas większych prędkości, gdzie obie ręce są na kierownicy. Wolę przyciski do przełączania radia po lewej stronie na kierownicy, więc Ford idealnie się wpasowuje w moje upodobania.
~Grzesiek
Hatchback 3d 1.6 Duratec 120KM 88kW
Projektanci zrobili kawał dobrej roboty, wszystko jest pod ręką, a kubełkowe fotele mimo, iż są wygodne zapewniają bardzo dobre trzymanie. Plus również za przyjemną kierownicę.
~b.iwaniak
Hatchback 3d 1.6 Duratec 120KM 88kW
Początkowo trudno było mi się przyzwyczaić, ale teraz jest dobrze. W końcu to nie limuzyna. Podczas dłuższej jazdy bolą plecy i nic sie na to nie poradzi.
~Marcin
Hatchback 3d 1.6 Duratec 120KM 88kW
Wszystko na swoim miejscu, pod ręką.
~marr
Hatchback 3d 1.6 Duratec 120KM 88kW
wszystkie włączniki,przełączniki pos ręką.
Ford Fiesta VII Hatchback 3d