Oceny Ford Fiesta VII Hatchback 3d 1.6 Duratec 120KM 88kW 2008-2013

Ford Fiesta VII Hatchback 3d 1.6 Duratec 120KM 88kW 2008-2013 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Fiesta VII Hatchback 3d 1.6 Duratec 120KM 88kW 2008-2013

~Mateusz Jarek
Hatchback 3d 1.6 Duratec 120KM 88kW
Auto na pewno godne polecenia. Małe, aczkolwiek ciężko nim się parkuje przez dwa olbrzymie słupki c, wygodne, dużo funkcji łatwo dostępnych z kierownicy. Głośniki trzeszczą kiedy przekręci się pokrętło na 15+. Sam kształt jest według mnie piękny, chociaż moja dziewczyna mówi, że najchętniej nasrałaby na tę fiestę z powodu jej brzydoty. W sumie nie ma co się dziwić, w końcu podobają jej się hyundaie i10. Silnik działa bez zarzutów, auto jest...
~Kretschmers
Hatchback 3d 1.6 Duratec 120KM 88kW
Świetne auto. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu. Daje frajdę z jazdy, przyśpiesza płynnie i żwawo. Zawieszenie twarde, auto precyzyjnie wchodzi w zakręty. Ceny części bardzo niskie, dobrze dostępne. Prezentuje się ładnie, wnętrze naprawdę przyjemne. Nie jest to samochód awaryjny, kupując Fiestę ma się po prostu spokój.
~Marcin
Hatchback 3d 1.6 Duratec 120KM 88kW
Samochód zaskakuje super prowadzeniem, na oryginalnych 17" felgach trzyma się drogi jak przyklejony. Silnik w zupełności wystarczający do tak lekkiego auta (1050kg). Mała waga przekłada się na niskie zużycie paliwa, średnio 6,5l pb/100km. Usterkowość jak na razie zerowa. Stylistyka...czarny kolor, felgi 17 i pakiet sport sprawiają, że trudno przejść obok tego auta obojętnie.
~Gandalf Łysy
Hatchback 3d 1.6 Duratec 120KM 88kW
Przyjemna jazda . Elastyczny silnik. Wygodne parkowanie.
3,6
~marr
Hatchback 3d 1.6 Duratec 120KM 88kW
Przyjemny w użytkowaniu samochód na trase oraz po mieście.Niewielki bagaznik sprawia,iż wyjzd na rodzinne wakacje może być,chyba,że rodzina liczy dwie osoby.
~b.iwaniak
Hatchback 3d 1.6 Duratec 120KM 88kW
Dobre, nowoczesne i niezawodne autko, szczególnie do jazdy w mieście, z wyposażeniem jak w limuzynie średniej klasy, ale za mniejsze pieniądze.
Dziennik kosztów dla Ford Fiesta VII Hatchback 3d 1.6 Duratec 120KM 88kW
7,3
~Grzesiek
Hatchback 3d 1.6 Duratec 120KM 88kW
Cóż wiele mówić jednostka bardzo dobra, (podobno jednak nie lubi gazu ale ja na swoim egzemplarzu tego nie testowałem). W tym aucie osiągi są fenomenalne spokojnie można w trasie utrzymywać obroty koło 1,5 tys. choć by skorzystać z pełni mocy zalecana jest często redukcja i to najlepiej o 2 biegi bo ten silnik kocha obroty. Silnik, a przynajmniej mój egzemplarz ma jednak tendencje do nagarowania, ale wymiana oleju na dobry co 10k bardzo pomaga... (Silnik)
~tivct sport
Hatchback 3d 1.6 Duratec 120KM 88kW
nie widze żadnych problemów z trójką czy innym przełożeniem poza 6tką - poprostu jej brak na trasie. (Skrzynia biegów)
Ford Fiesta VII Hatchback 3d