Lista ocen Ford Fiesta VII Hatchback 3d 1.6 Duratec 120KM 88kW 2008-2013 (7) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kretschmers
Hatchback 3d 1.6 Duratec 120KM 88kW
Nie ma się co oszukiwać, na tylnych siedzeniach w wersji 3d nie polecam dalszej podróży. Jest tak, jak w większości 3-drzwiowych hatchbacków, ciasnawo. Natomiast nie oczekiwałam po zakupie kompaktowego auta innych realiów, mam to, co kupiłam, bez przekłamania. Jest ok. Z przodu podróżuje się komfortowo, wszystko w jak najlepszym porządku.
~Mateusz Jarek
Hatchback 3d 1.6 Duratec 120KM 88kW
Przestrzeni jest wystarczającą, jeździłem zarówno jako kierowca, jak i pasażer, z przodu i tylu. Mam 1,85m i jest raczej szczupły, ale miejsca mi nie brakuje. Nawet z tylu nie narzekałem na brak przestrzeni. W takim małym autku to na pewno atut. Bagażnik da radę pomieścić 4 walizki i 2 plecaki jak ktoś dobrze pokombinuje.
~tivct sport
Hatchback 3d 1.6 Duratec 120KM 88kW
czy fiesta czy mondeo (czy nawet focus) mając 2 metry wzrostu każdy czuje się wygodnie, dużo miejsca na nogi i wygodna pozycja. Jest to zaskakujące dla wielu osób zwłaszcza wnioskując po wyglądzie zewnętrznym..
~Grzesiek
Hatchback 3d 1.6 Duratec 120KM 88kW
Jak na te gabaryty jest super, z tyłu również jest ok choć 175 cm to taki limit wysokości pasażera by zachować jego komfort.
~marr
Hatchback 3d 1.6 Duratec 120KM 88kW
Z przodu jest komfortowo,na tył osobiscie nie zwracam uwagi.Pasażerowie tylnej kanapy wnosza skargi na brak miejsca.
~b.iwaniak
Hatchback 3d 1.6 Duratec 120KM 88kW
Jak na mały samochód miejsca jest wystarczająco dużo.
~Marcin
Wystarczająca.