Lista ocen Ford Fiesta VII (100) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 93 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~warszawa3@wp.pl
Hatchback 5d 1.4 Duratec 96KM 71kW
Doskonały odsłuch CD, radio OK, bluetooth działa sprawnie, jedyna wada to sterowanie głosem- tylko w jezyku angielskim. Po polsku ani rusz.
~Grzesiek
Hatchback 3d 1.6 Duratec 120KM 88kW
Niestety ale w moim egzemplarzu wloty powietrza, światła postojowe czy zamek pokrywy silnika potrafiły zirytować
~Marek
Hatchback 5d Facelifting 1.5 TDCi 75KM 55kW
Niski profil opon powoduje częste krzywienie się felg na naszych polskich drogach. Poza tym nic się nie działo.
~Dominik
Hatchback 3d ST 1.6 EcoBoost 200KM 147kW
Na początku dziwna usterka z kierunkowskazami awaryjnymi tylnymi, wystarczyło podmienić żarówkę i po sprawie zaczęły normalnie działać
~Teresa
Hatchback 5d Facelifting 1.0 EcoBoost 100KM 74kW
Lusterka składane - niby drobiazg a przydatne. Radio OK. Ogólnie drobiazgów w sam raz choć przydałoby się więcej schowków
~sab.
Hatchback 5d 1.4 Duratec 96KM 71kW
plastik, łamią sie uchwyty, komunikaty informacyjne jakies wyskakuja nie wiadomo po co:) plastik kierownicy sie wyciera.
~Dagmara Lurtz
Hatchback 5d 1.25 Duratec 82KM 60kW
Na szczescie Ford oferuje duzo dodatkow : zakupilam chlapacze i ozdobne listwy ze stali nierdzewnej na progi.
~marcelina
Hatchback 5d 1.25 Duratec 82KM 60kW
Mój alarm trochę wariował, ale myślę, że to \"zasługa\" Panów z serwisu, którzy chyba nie potrafią ustawić go jak należy..Poza tym
~chawi..
Hatchback 5d 1.25 Duratec 82KM 60kW
wszystko trzeszczy i piszczy.. jzu byla demontowana tylna klapa bagaznika, teraz trzeszcza drzwi, plastiki denerwujace
~MimiPo
Hatchback 5d 1.4 Duratec 96KM 71kW
Zobaczyny ...za świerzy samochód ..wydawało mi się że słysze pasek klinowy no ale on ma przejechane dopiero 100 km :)