Lista ocen Ford Focus I Kombi (286) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 283 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mwkl
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
bardzo duzo miejsca jak na segment C (szczegolnei jesli porownamy Focusa do Astry), bardzo wygodnie.
~ravag
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Komfortowo i przyjemnie. Łatwo znaleźć odpowiednią pozycję za kierownicą. Bardzo przyjemne wnętrze.
~Paweł
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Z przodu jak i z tylu jest wystarczaja ilosc miejsca. Fotele w wersji trend po prostu miód, bardzo wygodne.
~areq-s@o2.pl
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Jezdze głównie sam i czasami z rodziną. troche mało miejsca na fotelik z tyłu. Bagażnik ok
~medialny
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Wygoda i jeszcze raz wygoda, przejeżdżasz 1000 km (po Europie, rzecz jasna) bez wysiadania i nic nie boli.
~włuczykij
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
W trasie brakowało mi podparcia prawej nogi trzymanej na pedale gazu. Przestrzeń - jest naprawdę duży.
~Zbyszek
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Wszystko się mieści - przetestowane wyjazdy narciarskie w 4 osoby z bagażami i sprzętem na dachu.
~Jacek
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Bagaznik mega pojemny jak na te klase, z przodu mnostwo miejsca (mam 188cm), z tylu nie wiem bo nie jezdze.
~JaroKwiat
Kombi 1.8 TDCi 115KM 85kW
Miejsca pod dostatkiem, o ile w octavii tłukłem głową o dach na tylnym siedzeniu to tu pełen luz.
~sdsds
Kombi 1.8 TDCi 115KM 85kW
kompakt ale wygodniejszy od japonczyków a francuza nie che nawet jakby było tam po 3 mkw na nogi
Ford Focus I Kombi