Lista ocen Ford Focus I Kombi (286) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 283 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomrasz@wp.pl
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
W normie, jest to przecież tylko compact a nie limuzyna z przodu chyba każdy się zmieści z tyłu trochę gorzej np na dlugich trasach
~mihal
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
bez uwag, szafa gra, z przodu hanger, z tylu jest OK (nie jezdze z tylu :-)), a w kombiaku to mozna zmiescic slonia :-))
~Marian
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
przód OK, tył dla dzieci OK, dla dorosłych trochę ciasno (choć wygodniej niż w Octawi), 10 cm więcej na szerokości byłoby super
~tomasz85
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
ogólnie ok jak na takie autko, z rodziną na wakacje można śmiało jechać i sie nie wymęczyć brakiem miejsca
~xdawidx
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Z przodu miejsca pod dostatkiem. Z tyłu jak na tę klasę bardzo dobrze ale wysokie osoby mogą narzekać.
~Grzegorz Domagała
Kombi 1.8 TDCi 115KM 85kW
Z przodu okey ale z tyłu za mało miejsca na nogi a nie jestem wysoki, bo 180cm sobie liczę
~jarkk
Kombi 1.8 TDCi 115KM 85kW
Mam ponad 180cm i za mną jest miejsce, może nie dla takiego samego jak ja, ale dla dwójki dzieci wystarcza.
~photomate
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Dużo miejsca w środku, wygodny i przestronny, a do tego sporo miejsca w bagażniku (kombi)
~kedarrr
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Jest naprawdę dobrze. Trochę wąsko z tyłu, ale obecne kompakty wcale poczciwego Forda nie zawstydzają.
~Marcin
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Z przodu jest naprawdę dobrze, z tyłu miejsca jest troszkę za mało na kolana i nad głowami.
Ford Focus I Kombi