Lista ocen Ford Focus I Kombi (349) - Całokształt

Na liście zabraknie 220 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~reksio.l@vp.pl
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
było by doskonale gdyby nie korozja. Silnik bez żadnych wycieków, zawieszenie ok. wymienione łączniki stabilizatora, ale to podobno normalne w tym aucie.Nie ma problemów zimą, pali na dotyk.
~reksio.l@vp.pl
~jaka
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Samochód całkiem całkiem. Nie zachwyca niczym,ale tez nie odrzuca. taki przeciętniak. Jedyna poważniejsza wada to rdza. Ceny części dość wysokie. Na szczęście awaryjność nie jest wysoka
~markoni_slask
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
autko super - mam już dwa lata i oprócz eksploatacyjnych wymian nic poważnego mnie nie zaskoczyło, jeździ mi się super, silnik, wyposażenie, ergonomia wszystko OK. Polecam te auto dla każdego,
~Rafał
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Bardzo dobre auto dla rodziny 2+2. Na naszych drogach zachowuje się bardzo dobrze i świetnie radzi sobie z ich stanem. Ponadto jest niesamowicie oszczędnym samochodem, przy swoich gabarytach.
~flakus
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
świetnie jeździ,fajnie wygląda.bez luksusów,ale nieźle wykończony.Trochę rdzewieje(ale tylko drzwi),czasem coś puka,czasem coś ze stykami(centralny),ale nie za często.Wygodny i sprytny.POLECAM.
~autoinwalida@autoinwalida.pl
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Wspaniała karoseria i niezawodność wszystkiego. Z drobną krótkotrwałą usterką wskazań "zasięgu". Jedyną poważniejszą usterką(na szczęście usuniętą w gwarancji) to awaria automatyki klimatyzacji.
~Grzechu01
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Można być zadowolnym z Focusa. Obecnie używane z rocznika 2004 są dostępne w przystępnych cenach w prównaiu do konkurencji, a np. w porównaniu do opla astry II focus jest o niebo lepszy. Auto godne polecenia!!
~krzem
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Za dużo usterek by być zadowolonym, ale w końcu 211000 km przejechał. Super zawieszenie lecz raczej kupię teraz inną markę. Kiepskie sewisy ASO w Łodzi (Gonera, Jagel, Mieszek) mogły tez obnizyć moją ocenę
~tepe1
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Auto bardzo udane, kombi więc dla rodziny idealne, niezawodne i bardzo dobrze wyposażone - w porównaniu z konkurencją. Szkoda, że nie zalecają montażu gazu - silnik zetec nie lubi tego paliwa.
Ford Focus I Kombi