Lista ocen Ford Focus I Kombi (349) - Całokształt

Na liście zabraknie 220 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mondeo16
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Generalnie auto mogę pochwalić, bo jest bardzo przestronne, pakowne i przede wszystkim bezawaryjne. Dałem ocenę całokształtu, za brak dobrego wyposażenia w moim modelu, bo mam akurat najuboższą wersję, ale to nie wina producenta czy samochodu :)
~answer69
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Jeśli chodzi o całokształt to brakuje mi pozycji gdzie mógłbym wskazać \"doskonale\" i to mnie najbardziej denerwuje w tym samochodzie że wszystko działa, ale jest takie poprawne, brak tego czegoś. W astrze I miałem chociaż super nagłośnienie.
~wiesław
Kombi 1.8 TDDI 75KM 55kW
W porównaniu z mesiem o podobnym przebiegu, ilość pokonanych kilometrów daje ocenę 4+ a jak przejedzie u mnie 100 tys ( będzie miał 290tys) .wskoczy na 5+ .Podobno ten silnik po lifcie tddi i tyko 75 KM jest bardzo trwały . Jak na razie wszystko działa .
~jacubusx
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Uważam auto za bardzo udane. Mocna, prosta konstrukcja, mało elektroniki, całkiem fajny silnik i porządne zawieszenie. Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Jak na auto 10-cio letnie sprawuje się naprawdę dobrze. Spalanie na bardzo przyzwoitym poziomie.
~jasio740wp.pl
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Auto w sam raz jak dla czteroosobowej rodziny z dużym bagażnikiem, w którym zmieści się duży wózek dziecięcy oraz zakupy. Ładny wygląd, jak na kombi, oszczędny i dosyć dynamiczny silnik;moje wyposażenie nie powala, ale ma to co chciałem, żeby miał.
~markoni_slask
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Jestem super zadowolony. Auto mam już 2,5 roku i jestem zadowolony, oczywiście usterki sięzdarzały ale myśle że w innych aucie było by podobnie, zawsze cos bedzie trzeba zrobić. Polecam zdecydowanie każdemu kto szuka auta w tej kategorii cenowej.
~Dziki676
Kombi 2.0 16V 130KM 96kW
Polecam to auto dobrze się prowadzi dynamiczne, w miarę pakowne, trochę mało miejsca na nogi z tyłu wnętrze dobrze spasowane moje auto miało 214000 i tam nic nie trzeszczało Polecam. A za te pieniądze zaj...te auto np. Golf konkurent dużo droszy
~b-2
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Nie kupił bym tego auta z tym silnikiem drugi raz, to auto jest moim oczkiem w głowie dbam pucuje, wszystkie wymiany na czas, a i tak ciagle cos sie psuje rok w rok cos powazniejszego ulega zepsuciu i trzeba wyrzucic ktorys tysiac zawsze.
~Automaniak;]
Kombi 1.6 16V 101KM 74kW
Przepiękne auto za niewielką cenę, blacha trochę słaba choć mój model akurat dość dobrze chronił sie przed korozją, zawieszenie rewelka, sterowność ok, max prędkość 180km/h, za dużo szczegółów psujących sie poza tym za te pieniądze oceniam focusa na 4.
Dziennik kosztów dla Ford Focus I Kombi
6,3
~ak73@o2.pl
Kombi 1.8 TDCi 101KM 74kW
Focus (zwlaszcza w wersji kombi) godny polecenia jako samochod rodzinny oraz dla czesto podrozujacych. Znakomite zawieszenie plus odpowiedni moment obrotowy zapewniaja wlasciwy komfort oraz bezpieczenstwo czynne i bierne podczas jazdy ... Czapki z glow!
Ford Focus I Kombi