Lista ocen Ford Focus I Kombi 1.8 16V 115KM 85kW 1999-2005 (27) - Widoczność

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sourner
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Tu jest Ok. Fajne lusterka – dłuższe a węższe przez co dużo widać przy cofaniu. Mam wrażenie że łatwiej mi cofać używając lusterek niż obracając głowę. Dobrze można wyczuć gabaryty auta przy manewrowaniu na ciasnych parkingach – wystarczy kilka dni.
~tomaszek355
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
No tutaj trochę gorzej chyba że już ślepnę , do tyłu dobrze się parkuje ale w lusterkach bocznych bez przestawiania niezbyt dobrze widać boki co czasem utrudnia parkowanie i trzeba się trochę wychylić do przodu żeby wszystko było widać .
~express
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Widoczność ogólnie OK. Ale przy lekkich zakrętach słupki pomiędzy przednią szybą a bocznymi szybami mocno przeszkadzają. Kiedyś rozjechałem słonia na zebrze bo go przez ten mały mankament nie zauważyłem. Na szczęście chłopina nie wniósł pozwu.
~Al
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Tylna szyba sie syfi jak jedziesz w deszczu (kombi), a z przodu nad lusterkiem zamiast normalnego przyciemnienia sa idiotyczne kropki, ktore nic nie daja, bo promienie slonca i tak raza.
~karol
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
DOSKONAŁA WIDOCZNOŚĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~krasnal
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
widocznosc dobra do przodu jak i do tylu.lusterka duze choc przydal by im sie widzenie martwego punktu przydatne na autostradach bo te nie spelniaja sie do konca
~adam
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Jesli chodzi o widocznosc to ogranicza ja nieco boczny slupek, ktory jest zbyt szeroki. Poza tym nie ma problemow. Wycieraczki moglyby byc dluzsze aby lepiej zbierac.
~Benoi
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Do przodu wszystko ok, przód łatwo wyczuć przy parkowaniu . Do tyłu o dziwo lepiej na lusterkach niż z obróconą głową.
~Andreas_48
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Mam 188 cm wzrostu i mimo to mnóstwo miejsca nad głową. Do tyłu już nie tak dobrze widać jak do przodu ale to w końcu kombi.
~Sebson
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
Jak to w kombi. :). Jest ok. Jak widzisz za mało to podnieś fotel kierowcy i bedziesz się czuł jak w ciężarówce :).
Ford Focus I Kombi