Lista ocen Ford Focus I (877) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 1219 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jasio740wp.pl
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Jadąc 90 km/h hałas jest zabójczy, nie można swobodnie rozmawiać. Prawa aerodynamiczne odgrywają większą role dopiero przy ok. 150 km/h, więc ten silnik jest zdecydowanie za głośny.
~Dariusz Noiszewski
Hatchback 1.8 TDCi 101KM 74kW
Jest to mój pierwszy diesel i spodziewałem się głośnego silnika. Nie jest tak źle, ale jak człowiek chce posłuchać radia, to musi ustawić go trochę głośniej niż w bezyniaku.
~Wilu117
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Auto jest dobrze wyciszone, mimo posiadania pod maską silnika diesla w kabinie wciąż jest cicho i nie trzeba specjalnie podgłaszać radia przy większych prędkościach.
~młody_kierowca
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
W aucie jest cicho. Silnik ledwo słychać przy włączonym radiu. Nic nie stuka i nie puka. Choć przy dużych mrozach na nierównościach czasem jakiś plastyk zatrzeszczał
~Auto-MacKo.pl
Kombi 1.8 TDCi 115KM 85kW
rewelacyjne 160kmh i jest naprawdę cicho w aucie fokus ma niezłe wytłumienie w drzwiach ;) porównujac go do blaszanego hałasu w mondeo czy fokusie 2 .... stawiam F1 jako wzór
~lolit83
Hatchback 1.6 16V 100KM 74kW
Cichutki, milutki. Trzeba wyłączać radio żeby posłuchać silnika (w cale głośno nie słucham). Plastiki nie skrzypią, wiatr nie szumi, jedynie mogą dochodzić dźwięki nierówności z drogi.
~adsi adam.dz@op.pl
Kombi 1.8 TDDI 90KM 66kW
Zimą póki się nie rozkręci to trochę klekocze. nie wiem czy to tylko w moim modelu, ale w okolicach dzwi pasażera coś mi wieje. Nie potrafię tego zlokalizować.
~LordZet
Sedan 1.8 16V 115KM 85kW
Nie jest źle ale mógłby być nieco cichszy. Być może uszczelki w oknach mam już do wymiany bo chyba trochę za bardzo słychać szum powietrza jadąc powyżej 120km/h.
~k_kie@op.pl
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
Silnik słychać słabo. Szum powietrza dochodzi przez uszczelki przy większych prędkościach. Trochę słychać szum opon na szorstkiej nawierzchni ale może to kwestia opon.
~Petter
Hatchback 1.6 16V 100KM 74kW
Najsłabsza strona focusa I. Do 130 km/h znośnie, potem kiepsko i coraz gorzej. Sporo pomogła wymiana fabrycznych opon (P6000) które wyły okrutnie. Teraz mam P6 i jest cicho.