Lista ocen Ford Focus I Sedan 1.6 16V 100KM 74kW 1998-2005 (56) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 146 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~młody_kierowca
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
Jak dla mnie wystarczająca. Sporo mieści się w bagażniku, choć przez wysoko umieszczony próg trzeba się trochę nagimnastykować, zeby coś większego wsadzić. Świetna regulacja fotela kierowcy- kierowca niski, wysoki, szczupły i tęgi będzie mógł czuć się wygodnie w tym aucie. Nie brakuje miejsca na nogi ani z tyłu, ani z przodu. Trochę za małe schowki na drzwiach, zbyt ciasne. Uwaga na schowek- jeśli jest w nim sporo rzeczy, należy zwrócić uwagę,...
~Waldemar Warszawa
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
Dobrze, w tej klasie chyba największy luz na przednich siedzeniach i całkiem nieźle z tyłu (wersja sedan). Wprawdzie przednie siedzenia mogły by być nieco lepiej wyprofilowane, choć to może być rzecz gustu. Natomiast nieporozumieniem jest składane dzielone oparcie przy braku podziału tylnego siedzenia w sytuacji gdy do złożenia oparcia trzeba podnieść siedzenie !
~Przemasti
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
W tej klasie aut focus jest w czołówce. Porównywałem go z vw borą i ja mam więcej miejsca. Jeśli jedzie 5 chłopów to już jest gorzej, ale da się wytrzymać. Ja mam 190 cm wzrostu, 105 kg wagi i mam wystarczającą ilość miejsca.
~sobka01
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
Przy moim wzroście (184cm) miejsca nad głową mam wystarczająco dużo (baaaardzo dużo) natomiast odsunięcie fotela do tyłu (żeby czuć się komfortowo) sprawia, że z tyłu robi się już dość ciasno...
~Jarosław Śmietana
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
Dla kierowcy i pasazera super, nie wiem jak z tylu, mam 195 cm wzrostu wiec z tylu pewnie nie jest za wygodnie jak prowadze ale pasazerowie nie narzekali jak narazie
~MPC
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
Mam 189 cm wzrostu i nie komfortowo mieszcze sie z przodu. Z tyłu głowa do podsufitki i słaba regulacja zagłówka. Dobrze, że większość czasu spędzam za kierownicą!-)
~Ryudo
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
Dużo przestrzeni z przodu. Z tyłu jest dobrze ale dla 2 dorosłych osób. Podróż w piątke może być trudna. Większy luk bagażnika byłby świetny :/
~Spock
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
Trochę ciasno z tyłu, a siedzenia z przodu mogłyby być bardziej komfortowe i zapewniać lepsze trzymanie boczne.
~maly86
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
Bardzo mało miejsca na tylnej kanapie dla 3 osób. Jeśli chodzi o kierowcę nie jest źle ale zawsze mogło by być lepiej.
Dziennik kosztów dla Ford Focus I Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
7,9
11,7
~damiang18@o2.pl
Sedan 1.6 16V 100KM 74kW
Dużo miejsca z przodu jak i z tyłu. Mam 190 cm wzrostu a wygodnie mi się siedzi za do końca wysuniętym fotelem kierowcy.
Ford Focus I Sedan