Oceny Ford Focus I Sedan 2.0 16V 130KM 96kW 1998-2005

Najnowsze oceny Ford Focus I Sedan 2.0 16V 130KM 96kW 1998-2005

4,1
~k_kie@op.pl
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
Bardzo dobry samochód. Wnętrze wykonane z materiałów bardzo dobrej jakości (po sześciu latach jak nowe). Elastyczny i mocny silnik zapewnia dużą przyjemność z jazdy. Niestety auto ma jedną wadę. Za to bardzo dużą KOROZJA. Obecna już w trzecim roku. Na szczęście gwarancja zapewnia bezpłatne naprawy nadwozia.
3,5
~Joannnnaa
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
Foczka..Dlugo nie moglam sie do niej przekonac.Samochod troche "twardy"/poprzednio mialam japonca-Mitsubishi Galant/ ale to naprawde solidny woz. Pozdraiwam uzytkowników. W przyszlosci chyba kupie Focusa II
~Artur
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
Tym razem długo wybierałem samochód i muszę przyznać, że trafiłem bezbłędnie - Focus 2.0 jest idealnym autkiem, które nie zwrace uwagi do momentu przyciśnięcia gazu. To co dzieje się później to wrażenia warte każdych pięniędzy! (w tym przypadku naprawdę niedużych:-). Krótko - czystej krwi, rasowy sportowiec.
~tomasz
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
Jestem z auta bardzo zadowolony i uwielbiam nim jeździć. Jak na moje potrzeby ma dobre głośniki i radio (chyba 4000 traffic). Ostatnio benzyna zrobiła się droga, więc myślę o założeniu instalacji gazowej.
~artekd@op.pl
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
Focus ST 173 KM. Jest czym jechać i czym hamować. Jest tylko problem z kołami zimowymi ponieważ nie ma do niego stalowych felg (bedą ale w czerwcu). Auto jest czarne z ciemnymi szybami i lampami bez rzadnych spoilerów czy oznaczeń. Wygląda jak zwykły Focus, tylko koła "17" trochę rzucają się w oczy.Mam wersję z siedzeniami RECARO i ksenonami reszta czyli praktycznie wszystko jest dla tego modelu seryjne. Ogólnie jestem zadowolony (na razie)...
~rpaw@op.pl
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
w okresie gwarancji było wymienione: 2x pompa wspomagania-wycieki ,siłownik sprzęgła z łożyskiem oporowym-głośna praca,kierunkowskaz przedni-zaparowany, oraz pewna część silnika ZAGADKA -co to jest zgadnąć po objawach- czasami raz dziennie w momencie stawania pod świałami obroty silnika raptownie rosły do prawie 2000 i po paru sek. silnik nagle gasł, następnie uruchamiał się bez najmniejszefo problemu
Dziennik kosztów dla Ford Focus I Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
11,8
11,5
~Krzysztof
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
Samochód ogólnie świetnie się prezentuje, godny polecenia.
~Ad
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
Super zawieszenie, niezły silnik, generalnie lepsze auto niż się spodziewałem.
~Robert
Bardzo dobry ukłąd jazdny, kultura jazdy przy silniku 2,0
3,6
~YOISTIK@WP.PL
Sedan 2.0 16V 130KM 96kW
Jak dla mnie ten samochód wart jest swojej ceny[ok.60.000 zł] i wcale nie jest taki zły.Wcześniej miałem wersje 1.6l i jak dla mnie to była strasznie słaba.
Ford Focus I Sedan