Lista ocen Ford Focus II Hatchback 3d (9) - Karoseria

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~poorbleedingme
Hatchback 3d 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
3-drzwiowy Focus mk2 wygląda... pięknie. Naprawdę, wbrew pozorom ma niewiele wspólnego z 5-drzwiową, bezpłciową wersją. Inaczej rozłożone proporcje robią swoje. Duże drzwi także ułatwiają wsiadanie. Jakość lakieru bdb. Mimo kilkunastu lat na karku, rys jest niewiele i w większości pochodzą od jakichś większych kamyków. W mojej sztuce także próżno szukać choćby śladu rdzy. Jedyny poważny minus (to powinien wiedzieć każdy kupujący to auto) to...
~Carolekkx3
Hatchback 3d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Auto ma 9 lat nic nie było widać do drugiej zimy jak go mam . Na progu pojawiły się trzy małe bąbelki. Być może był tam bity. Przed kupnem sprawdzałem miernikiem było około 120 um. Daje 3 miasem golfa 2 1.8 gti z 1991 roku lepiej wyglądał niż 9 letni focus.
~Baniol4
Hatchback 3d 1.4 Duratec 80KM 59kW
Zero rdzy, nawet w zimie gdy pługi sypią na auto bezpośrednio solą. żadnej korozji od strony kierowcy. Na stacji diagnostycznej, wchodząc pod auto, wszystko było bardzo dobrze zachowane.
~Hubert
Hatchback 3d 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
Karoseria bez żadnej korozji, jedynie sam wydech, uchwyty jego przy silniku oraz samego tłumika koroduje. W modelach Galaxy, Fusion występuje ten sam problem.
~Melman94
Hatchback 3d 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
Rdza w 2 miejscach. Przy lewym progu przy przednim kole i tylne nadkole ale jest tego na razie mało a auto ma 14 lat!
~Palik23
Nie mam żadnych problemów ze rdzą , a jest to już 17 letni samochód
~Rafał
Hatchback 3d 2.0 Duratec 145KM 107kW
Dobre zabezpieczenie nadwozia. Piękna sylwetka 3 dzwiowej wersji.
~M
Hatchback 3d 1.6 Duratec 100KM 74kW
14 letnie auto, zero oznak rdzy.
~Radek
Przydałoby się lepsze wygłuszenie