Oceny Ford Focus II Hatchback 3d

Ford Focus II Hatchback 3d - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Focus II Hatchback 3d

~Baniol4
Hatchback 3d 1.4 Duratec 80KM 59kW
Samochód kupiłem w celach służbowych i dalekich wyjazdów. Po 2 latach mogę spokojnie powiedzieć że spełnił moje oczekiwania. Co prawda, silnik jest słaby jak na takie auto, ale musiałem decyzje o zakupie podjąć nagle i trafiło na ten model. Nie zawiodłem się. Jest spokojny, dobrze się prowadzi, kiedy trzeba to potrafi dać kopa (ale bez szaleństw). Nad morze na wyjazd służbowy dojechałem z południa na jednym tankowaniu i jeszcze zostało na...
~Ola
Hatchback 3d 2.0 Duratec 145KM 107kW
Auto bardzo fajne) Idealne dla kobietki, sama używałam trochę, bo przez 3 lata. No i ten czerwony kolor, idealnie wpisuje się w moje gusta czego dowodem jest sesja z nim na moim instagramie @zaskocz.sie
4,1
~Hubert
Hatchback 3d 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
Bardzo przyjemnie prowadzące się auto, tanie w eksploatacji, nieskomplikowanie w naprawie zawieszenie oraz silnik. Największymi wadami dla mnie to pozycja za kierownicą, wyciszenie oraz dość plastikowe wykonanie wnętrza, ale za to jest bardzo trwałe. Brak problemów z elektryką.
~Rafał
Hatchback 3d 2.0 Duratec 145KM 107kW
Świetny samochód z dynamicznym silnikiem mało awaryjnym na łańcuchu rozrządu. Wygląda świetnie elegancko i w 3 dzwiowym nadwozi bardzo zgrabnie . Podróżowane jest bardzo przyjemne i wygodne a wyprzedzanie nie stanowi najmniejszego problemu.
~poorbleedingme
Hatchback 3d 1.6 Duratec Ti-VCT 115KM 85kW
Ogólnie rzecz biorąc, nie jest to zły samochód. Jak na swoje lata jest to dość udana konstrukcja. Oczywiście pod koniec drugiej dekady XXI wieku nie robi już takiego wrażenia, ale jak ktoś ma do wydania 10-12k PLN na używane auto, wg mnie warto. Szczególnie jak trafi się na jakąś unikatową sztukę ;)
~Daniel
Hatchback 3d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Polecam auto w 100% z silnikiem benzynowym 1.6 , auto wszechstronne , wygodne , sporo miejsca jak na hatchback-a. Posiadam w aucie wielofunkcyjną kierownice , spore ułatwienie , tempomat bardzo przydatne 0 problemów, spory bagażnik. Tani w eksploatacji.W 3 drzwiowej wersji daleko trzeba sięgać po pasy bezpieczeństwa , co jest nie wygodne.
Dziennik kosztów dla Ford Focus II Hatchback 3d
6,2
11,1
12,6
3,6
~foxx76
Hatchback 3d 2.5 Duratec ST 225KM 165kW
Auto które robiło to po co było kupione, czyli dawało frajdę. Osiągi były zadowalające, komfort spory, zwracało na siebie uwagę, dało się go lubić. Gdyby nie ciągłe problemy z rdzą i wada fabryczna związana z układem napędowym, to pewnie bym go nie sprzedał.
~wklima
Hatchback 3d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Samochód poprawny. Lepiej wykonany od Stilo, ciekawszy wewnątrz od Corolli, Astry i Vectry GTS, które też kiedyś miałem. W końcu w samochodzie się siedzi wewnątrz a nie patrzy z okna jak wygląda, co w przypadku Focusa przed liftem w przedniej części nadwozia nie za bardzo mi się podoba.
~Mendoza
Hatchback 3d 2.0 Duratec 145KM 107kW
Auto generalnie świetne, z tym silnikiem wyprzedanie to żaden wysiłek, możliwość ustawienia układu kierowniczego na twardszy- trasa, lub bardziej miękki- miasto, oraz standardowe ustawienie kierownicy ;) dużo miejsca wszystko w zasięgu ręki i wygodny. aż chętnie się wsiada i żal wysiadać, trochę dużo pali ale z takim silnikiem to nie jest dla mnie zaskoczenie. POLECAM
3,4
~GrubyBolek89
Hatchback 3d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Przy zakupie kierowałem się mocą, dieslem, wyglądem i niską ceną. Auto fajne, dużo przyjemności z jazdy ale po jakimś czasie i opadnięciu entuzjazmu nieco męczące w użytkowaniu - trochę głośny. Nie obyło się bez problemów z silnikiem. O jego wadach można poczytać w sieci.
Ford Focus II Hatchback 3d