Lista ocen Ford Focus II Hatchback 5d (292) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 205 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maniek
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Świetnie trzyma się drogi, nigdy mnie nie zaskoczył. Układ kierowniczy działa idealnie, tak jak powinien, ani za lekko ani za mocno. Są do wyboru jego 3 tryby i na każdym auto się dobrze czuje, nie pływa jak np. Megane 2.
~zonmar2772
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
No tutaj jest rewelacyjnie, zwłaszcza w zakrętech, choć z uwagi na wersję GoldX z obniżonym - sportowym zawieszeniem wydaję się trochę zbyt twardy przez co tracimy na komforcie. Ale za to prowadzenie bardzo dobre - mi to pasuje.
~Tomi
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Rewelacja. Duże i szerokie opony w połaczeniu z dość twardym zawieszeniem dają radość w trasie. Pokonywanie ostrych zakrętów to bajka. Gdyby tylko nie zbyt głośna praca na poprzecznych nierównościach można byłoby dać 6.
~TOMEK45
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Nie wierzyłem w opinie na forum. Kupiłem - potwierdzam.Faktycznie nieprawdopodobnie trzyma sie drogi!!! Nie do wywalenia w teście łosia. Dziury w drodze słychać ale wstrząsy nie przenoszą się na pasażerów.Pełna kultura.
~klu
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
najmocniejsza jego strona, przepieknie sie smiga i przejezdza nierownosci, nie meczy jazda a sporo robie kilomerow wlasciwie mam go 1,5 miesiaca i juz 8tys, nie poczulem sie jeszcze zmeczony przebiegiem dziennym
~marcelo85
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Świetnie trzyma się drogi w zakrętach. Dla niektórych wygodniejszych może okazać się troszkę za "twardy" ale jak dla mnie spoko nie przeszkadza mi to w codziennym użytkowaniu.
~EntuzjastaFocusa
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi 90KM 66kW
Prowadzi się świetnie, jeżeli ktoś jeździł, jak ja poprzednio też Fordem to się na pewno nie rozczaruje. Dobrze trzyma się drogi, ładnie wchodzi w zakręty nawet przy wyższych prędkościach.
~stello
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Zawieszenie w tym aucie to opinia ogólnie znana auto trzyma się rewelacyjnie drogi ,zakręty nawet przy obciążonym aucie to nie problem,ktoś może powie że trochę twarde ale to kwestia gustu ja je bardzo lubie
~luzik
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi 136KM 100kW
Auto dobrze trzyma się na zakrętach i dobrze tłumi nierówności. Osobiście pasowało by mi twardsze zawieszenie mniej komfortowe, ale za to takie które by spowodowało, że auto naprawdę jest przyklejone do drogi
Dziennik kosztów dla Ford Focus II Hatchback 5d
6,2
8,7
10,6
~mick
Hatchback 5d 1.6 Duratec 100KM 74kW
Sztywny, przewidywalny w zakrętach. Komfortu przy 2 osobach za dużo nie ma. Przy pełnym załadunku jest bardziej miękki, jednak w zakrętach wciąż zachowuje się OK. Dobre wspomaganie hamulca.
Ford Focus II Hatchback 5d