Oceny Ford Focus II Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW 2005-2011

Ford Focus II Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW 2005-2011 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Focus II Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW 2005-2011

4,1
~WS Focus 2
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Podczas mojej poprzedniej opinii porównywałem ten samochód na świeżo do poprzedniego. W tej chwili po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów mogę ją podtrzymać. Więc: \"Kupiłem samochód zadbany, rewelacyjnie wyposażony z ekonomicznym dieslem w cenie gdzie konkurencyjnego Golfa V miałbym 3 lata starszego, gołego i zajechanego. Nie będę się sprzeczał, konkurencja jest ładniejsza (wg mnie), ale technologicznie Focus jest bardziej zaawansowany, i...
~WS Focus
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Przedstawiam tutaj opinię o samochodzie który używam od kilku miesięcy, zrobiłem nim już 7000 kilometrów, emocje opadły. Jako miłośnik samochodów, chcę go trochę porównać do VW Golfa IV, którego użytkowałem wcześniej i do której to marki cały czas mam słabość. Otóż Focus wypada o wiele lepiej. Kupiłem samochód zadbany, rewelacyjnie wyposażony z ekonomicznym dieslem w cenie gdzie konkurencyjnego Golfa V miałbym 3 lata starszego, gołego i...
~Lucas
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Jeszcze 20 000km temu oceniłbym moją foke doskonale, ale niestety posypał się wysprzeglik i pomka sprzęgła więc ocena spadła. Poza tym myślę wszystko w normie a pojawiające się drobne usterki uważam za coś normalnego. Super silnik, chociaż po 4 latach chętnie zamieniłbym na mocniejszy. Super elastyczność umiarkowane spalanie. Super prowadzenie. Sporo miejsca w środku i duży bagażnik. Ogrzewana przednia szyba i wogóle bogate wyposażenie (wersja...
~Daver
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Samochód w moich rękach od 2lat. wymieniane były tylko rzeczy eksploatacyjne. samochód ze średniej półki, ale jako na pierwsze auto sprawdza się świetnie. silnik 1.8 tdci jak dla mnie starcza, jest żwawy. Jedyny mankament to słabe wyciszenie auta które daje znać przy dość szybkiej jeździe oraz rdza ( w moim przypadku prawie jej nie ma) samochód zabezpieczony. Biorąc pod uwagę całokształt polecam ten samochód.
~stello
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Jest to mój trzeci Focus i jestem super zadowolony z wnętrza,komfortu jazdy silnika braku awaryjności,w poprzednim aucie przez 6 lat awarii uległ jedynie alternator a przejechałem około 80 tys głownie po mieście
~Rajzer
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Super samochód. Świetnie się prowadzi, przy ekonomicznej jeździe niewiele pali. Może troszkę niedopracowany w szczegółach (np. badziewny system otwierania maski, trudny dostęp do żarówek, mało precyzyjna skrzynia biegów) ale ogólny stosunek ceny do jakości rewelacyjny.
Dziennik kosztów dla Ford Focus II Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
6,2
3,7
~krzysiek
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
dobry silnik i sztywne zawieszenie, dobrze trzyma w zakretach. spalanie na rozsadnym poziomie. karoseria w moim przypadku odpadajacy lakier z prawego progu po 1,5 roku. szwankuje klimatyzacja. po 80 tys km, pekniety waz dolotowy do turbniy, przez co auto zaczelo tylko kopcic jak miejscie ikarusy, notmiast nie stracilo na mocy.
3,6
~Maniek
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
W sumie auto daje frajdę z jazdy jak się zgłośni radio i zapomni o fatalnym wykonaniu. Ale nie polecam go wrażliwym osobom, bo się psychicznie wykończą od walczenia z niedoróbkami jakościowymi tego forda.
~Mamba.
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Auto dobrze wygląda, znakomicie się prowadzi. Bagażnik wystarczający, osiągi również. Seryjne radio i głośniki dobrej jakości. Materiały - deska rozdzielcza w górnej części posiada miękki przyjemny materiał, niżej jest już twardy plastik. Drzwi również posiadają nieprzyjemny plastik który z tyłu jest już całkiem fatalny. Spasowanie na drzwiach średniej jakości. Materiał na siedzeniach nieprzyjemny w dotyku.
~Peshet
Hatchback 5d 1.8 Duratorq TDCi 115KM 85kW
dobry samochodzik dla tych, komu nie przeszkadza czerwony kolor deski i ten hałas, reszta bardzo dobra, zwinny, dynamiczny silniczek, całkowicie podporządkowany kierowcy układ jezdny, ładny kształt karoserii, nie psuje się, dobre wyposażenie, poręczne sterowanie
Ford Focus II Hatchback 5d