Lista ocen Ford Focus II Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW 2005-2011 (7) - Całokształt

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz_piotrowski
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
Auto kupiłem w 2015 roku, jako 9 latek. Pojechałem po nie Niemiec, kupione od Turka z komisu. Mimo obaw, co do pochodzenia i sprzedawcy, osoby, które pomogły mi auto kupić, zapewniły mnie, że auto jest wiarygodne, posiadało książkę serwisową z wpisami do 2012 roku. Cena była wyższa niż średnia w Polsce, ale kupiłem auto w wersji Titanium, z mocną benzyną i dość niskim przebiegiem (113 tys km). Czy prawdziwy? Stan auta sugerował, że tak (ale...
~baristaFL
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
Przypomnę ze jest to moja druga opinia o już drugim FFII pierwszy 390tyś km 2005r obecny FFII lift 08r 136tyś km Pierwszy Ford w wersji \"socjal plastik\" mimo przebiegu nie zużywał się wewnątrz praktycznie wcale Przy obecnej wersji Titanium X skórzana kierownica pół skórzane fotele klimatronic navi na kążdym elemencie mimo potwierdzonego przebiegu widać oznaki zużycia Auto wygląda luksusowo mniej trzeszczy od \"trend-a\" jednak...
~Maks
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
Bardzo dobry samochód. Prowadzi się świetnie, dobrze przyspiesza a przede wszystkim jest do bólu ekonomiczny. Wygodne, pojemne i całkiem zgrabne autko dla rodzinki na bliższe jak i dalsze wojaże sprawdzi się idealnie. Niezawodne, mimo opinii iż Ford nie lubi gazu to się z tym nie zgodzę - fabryczna instalacja BRC sprawuje się świetnie i regularnie serwisowana nie sprawia problemów. POLECAM!!!
~BARISTA
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
DOBRY STOSUNEK CENA/JAKOŚĆ ELEMENTY BAZOWE BARDZO TRWAŁE DETALE TROCHĘ ROZCZAROWUJĄ JEDNAK DO ZNIESIENIA - SPORO CZĘŚCI DOSTĘPNYCH NA RYNKU Z NOWSZEGO MODELU MAJĄ MOŻLIWOŚĆ MONTAŻU PLUG&PLAY NP LAMPY TYLNE KIEROWNICA NAGŁOŚNIENIE CENY POSZCZEGÓLNYCH CZĘŚCI SĄ NIEWIARYGODNIE NISKIE!
~kolofix
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
Auto daje wiele radości z jazdy. Jest wystarczająco komfortowe i bezpieczne. Czuję, że panuję nad samochodem a nie odwrotnie jak to miało miejsce w VW i Oplu. Focus bez zastanowienia zrobi co mu karzę i nie zaskoczy mnie brakiem subordynacji :)
~Adam
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
Nie jest przesadnie piękne. Nie jest super wygodne czy wyciszone. Ale jest tanie w eksploatacji, bezawaryjne, tanie ubezpieczenie i zerowe zainteresowanie złodziei :)
~adam
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
praktycznie 0 awarii przez 2 lata, ekonowmiczny, nie taki mały, trzyma się drogi
Ford Focus II Kombi