Lista ocen Ford Focus II Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW 2005-2011 (8) - Ergonomia

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz_piotrowski
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
Nie mam uwag. Wszystko jest tam gdzie trzeba, ta generacja nie jest przeładowana przyciskami jak mk3. Posiadam wersję z klimatronikiem, przyciski trzeba wciskać dość mocno, ale idzie się przyzwyczaić. Sterowanie radiem przy kierownicy, proste fordowskie radio, które seryjnie gra dobrze, pokrętła świateł. nic mi nie przeszkadza. Plusem jak na forda są materiały i spasowanie. Ja posiadam wersję Titanium, gdzie spasowanie jest zauważalnie lepsze....
~kolofix
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
Tak jak w MK1 wszystko jest pod ręką, pozycja ze kierownicą bardzo dobra, ale wyższe osoby mogą zahaczać kolanami o kolumnę kierownicy. Kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach, regulowany fotel kierowcy góra/dół i regulacja lędźwiowa daje duży komfort kierowcy.
~baristaFL
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
Wersja titanium wszystko na swoim miejscu jedynie zastrzeżenia do sterowania komputerem trzeba odrywać cała dłoń aby \"kiwnąć\" sterowanie na przełączniku kierunków. Pokrętło od klimatyzacji automatycznej używane często stawia opory podczas regulacji
~BARISTA
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
STEROWANIE RADIA PO LEWEJ STRONIE NA WYSOKOŚCI KOLANA KTÓRYM CZASEM Z RACJI DUŻYCH PRZEBIEGÓW POSIŁKUJE SIĘ DO STEROWANIA KOŁEM KIEROWNICY MOCNO PRZESZKADZA.. PRZYCISKI ORAZ INNE URZĄDZENIA NA MIEJSCU..
~adam
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
mam wersję gold z dodatkami - jest ok wygodny podłokietnik. klimatronik, czujniki cofania, deszczu, świateł, zestaw głosnomówiący, elektryczne i podrzewane fotele - jest ok
~Adam
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
ergonomia bardzo dobra mam wersję gold + z dużym doposażeniem - od czujników cofania po pełną elektrykę sportowych siedzeń i ich podgrzewanie, bardzo wygodny podłokietnik (regulowany)
~Maks
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
Wszystko pod ręką. Pilot z kierownicy do sterowania radiem i telefonem genialne rozwiązanie. Obsługa intuicyjna i bardzo prosta.
~Adam
wszystko na miejscu.