Lista ocen Ford Focus II Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW 2005-2011 (7) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz_piotrowski
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
Jak na ten rocznik i segment auta, auto jest przestronne w środku. Mam 185 cm wzrostu i sam bez problemu siadam za sobą, choć dotykam już fotela kolanami, jednak nic nie uciska, a na stopy też mam miejsce. Na dłuższą trasę np na wakacje pewnie będzie już nieco męcząco, ale da się tak podróżować. Bagażnik ma 500 litrów, co przydaje się przy 3 osobowej rodzinie. Na złożonych fotelach do bagażnika wchodzi cały rower, bez rozpinania kół.
~BARISTA
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
Z TYŁU SZALEŃSTWA NIE MA.. Z PRZODU JEDYNĄ RZECZĄ KTÓRA MNIE MĘCZY TO DUŻY TUNEL ŚRODKOWY GDZIE PRAWA NOGA OPIERA SIĘ KOLANEM O MOCNO WYSUNIĘTĄ KONSOLĘ.. NA DŁUŻSZĄ TRASĘ PRZY WZROŚCIE 186CM JEST MĘCZĄCE
~kolofix
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
Pozycja ze kierownicą bardzo dobra, ale wyższe osoby mogą zahaczać kolanami o kolumnę kierownicy. Pasażerowie mają dużo miejsca na wygodną podróż.
~baristaFL
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
Z przodu siedzi się w miarę komfortowo z tyłu raczej przeciętnie. Nie jest to limuzyna jednak dla rodzin 2+2 jest w sam raz.
~Adam
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
To segment "C". Jest OK, ale z tyłu szału też nie ma.
~Maks
Dla 4 osób w sam raz.
~Adam
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
w końcu to tylko compakt
Ford Focus II Kombi