Lista ocen Ford Focus II Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW 2005-2011 (7) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz_piotrowski
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
Auto jest tańsze w zakupie niż konkurencja Niemiecka, VW, Audi czy Japońska. Oferuje dobry stosunek do ceny/jakości/wyposażenia. Nie zanotowałem poważnych usterek, elektryka nie wariuje. Blachy są w miarę dobre, niestety po dwóch zimach mam zaatakowane przednie błotniki i tylną klapę. Błotniki wymienię po prostu na zamienniki, a klapą się zajmę. Focus niestety traci bardziej na wartości niż inne auta, o ile jeździmy autem do zdychu to nie...
~Adam
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
Za grosze można kupić nieźle wyposażonego Focusa. Ludzie śmieją się z tych aut że flotowe, że Ford g**** wort itd., ale to bzdury! Ciekawe jakby wyglądał Golf z takim przebiegiem czy Astra na tle Focusa. Myślę że niejeden by się zaskoczył.
~kolofix
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
W podstawowej wersji jest tani. Niestety za komfort trzeba słono zapłacić. Jest jednak rozwiązanie :) Auto można kupić na przełomie roku, albo gdy kończy się model. Wtedy ceny są o wiele niższe i można sobie pozwolić na dodatkowe wyposażenie.
~baristaFL
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
AUTO ZAKUPIŁEM 12.2013R ZA KWOTĘ 28000ZŁ KOMBI WERSJA TITANIUM X PRODUKCJA 12.08R Z GAZEM BRC.. UWAŻAM ZE JEST TO GODZIWA CENA ZA AUTO BARDZO DOBRZE WYPOSAŻONE I PO PRAKTYCE Z TYM SILNIKIEM BEZAWARYJNE
~BARISTA
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
POLECAM Z CAŁEGO SERCA SILNIK 2.0 16 DURATEC HE KTÓRY MA NISKIE ZAPOTRZEBOWANIE NA PALIWO W STOSUNKU DO MOCY DOBRE AUTO DLA RODZIN 2+1
~Adam
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
kupiłem używanego - z dobrych rąk. Nowego z tym wyposażeniem za ok 90 tyś (bez upustów)bym nie kupił
~Maks
Kombi 2.0 Duratec 145KM 107kW
Bez konkurencyjny w stosunku jakość - cena z innymi samochodami.
Ford Focus II Kombi