Oceny Ford Focus III Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW 2014-2018

Ford Focus III Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW 2014-2018 - Oceń swoje auto
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Ford Focus III Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW 2014-2018

~speedy13
Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
St Line - Świetny samochód :) po prostu i w prowadzeniu i wizualnie coś fantastycznego! Miałem kilka samochodów i wieloma jeździłem ale ten jest prawie pod każdym zględem idealny :) nie ma 3cylindry jak w nowych focusach lecz 4, pewnie trzyma się drogi, 150 koni to optimium aby i szybciej i łatwiej wyprzedzic i mieć w miarę oszczędne auto, mam 188cm wzrostu i spokojnie wszystko mam pod ręką (jedynie przestrzeń dla pasażerów z tyłu 2osoby mają...
~kayenne1
Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Samochód, który sprawia przyjemność z jazdy, nie przez miesiąc, ale po 2 latach także. Drobne minusy to brak schowka na okulary, na drobiazgi np pilot. Dobrze jeździ, starannie wykonany, ma bogate wyposażenie, no i cieszy. Z 3 samochodów którymi dysponuję najchętniej jeżdżę właśnie nim. update, po 75 kkm cieszy nawet jeszcze bardziej:)
~Kajko
Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
To jest mój dwudziesty samochód, czwarty salonowy. I najlepszy, jaki kiedykolwiek miałem. Jest idealny, może poza pewną ciasnotą na stanowisku kierowcy. Technicznie - perfekcja. Radość z jazdy jak w pojeździe dwukrotnie droższym. Już się martwię tym co to będzie, gdy przyjdzie jego czas...
~tomas38
Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Wspaniałe auto, dopracowane, przyjemnie się prowadzi dobrze wyciszone i możliwość dodania praktycznych opcji, polecam podgrzewaną przednią szybę, ksenony automatyczne, wykrywanie martwego pola, asystent pasa ruchu, czujniki parkowania i kamera cofania. Ogólnie wsiadając do tego auta im dłużej jadę tym uśmiech na twarzy większy :)
~budzian2
Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Jako całokształt uważam, że to bardzo dobry wybór w tej klasie, począwszy od silnika, przez komfort jazdy, użytkowania, elektroniki, bajerów (np. podgrzewana kierownica i szyba) po efektowny wygląd (kolor Candy Red, alufelgi 17", przyciemniane szyby, oświetlenie LED, itp.
~andy1234
Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Samochód mały w środku. ładnie wygląda z zewnątrz. Przeciętniak z bardzo dobrym zawieszeniem klejący się do drogi.
Dziennik kosztów dla Ford Focus III Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
8,3
~Janus
Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
ford zasługuje na 5 gwiazdek za silnik i zawieszenie.
~focus
Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
bardzo fajne auto, wróciłem do focusa po kilkuletniej przerwie i myślę, że to dobra decyzja
~etyk 1956
Hatchback 5d facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Auto wygodne, ergonomiczne, dobrze wyciszone. Precyzyjne w prowadzeniu, bardzo ułożone w zakrętach, doskonała amortyzacja.
~Jurek
Ford Focus III Hatchback 5d facelifting