Lista ocen Ford Focus III Hatchback 5d (64) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 61 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BOB
Hatchback 5d 1.6 Duratec 125KM 92kW
Cena zakupu bardzo dobra na tle konkurencji i a ładnie się prezentuje. Dużo zmian stylistycznych w stosunku do poprzedniej wersji - moim zdaniem na plus. Przy spokojnej jeździe oszczędny a przy wyższych obrotach potrafi być żwawy.
~Tomek
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
W moim odczuciu najlepsze auto w tym przedziale cenowym, przed zakupem miałem okazję przetestować inne marki (Skoda, Renault, Chevrolet, Mitschubischi, Opel), ale wystarczyło kilka minut jazdy by stwierdzić że Focus to jest to :)
~Focuspokus
Hatchback 5d 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Jak powyżej. 60 tys. z kawałkiem za auto w wersji edition, z 6-cio biegową skrzynią, samo parkujące, z systemem start-stop, czujnikami parkowania i wieloma innymi udogodnieniami to reklama sama za siebie.
~Spedegonzales
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Przymierałem sie przed zakupem Focusa do Citroena C4, ale wydał mi sie tapczanowaty, Opel Astra podobnie tylko cena jakas taka z d.... VW Golf no coż jest to VW i niczym mnie nie zachwycił.
~Andrzej
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
zbyt plastikowo i dużo nie przemyślanych rozwiązań, projektant z kwadratową głową, po lifcie niewiele się zmienia, sterowanie z kierownicy dno- ale wygląda bajerancko.
~Jarq
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Drogie było auto za około 110 tys zł za wyposażenie dla jednych bogate dla innym wystarczające a dla mnie to minimum żebym chciał wsiadać
~All Bandy
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
To nie Bentley. Mercedes okropnie rdzewieje, BMW się psuje, a VW kopci jak lokomotywa. Ale w tej samej cenie inni oferują mniej. Zatem jest dobrze.
~Kamil
Hatchback 5d 1.6 Duratec 105KM 77kW
To był najtańszy z kompaktów w tej wersji silnika. Niestety, żałuję że nie zdecydowałem się dołożyć kilku tysięcy i wziąć wersję 125 KM.
~kamczatka
Hatchback 5d 1.6 Duratec 125KM 92kW
Cena wydaje się adekwatna - a nawet umiarkowanie korzystna - względem wł. jezdnych, oferowanego komfortu. nowoczesnych rozwiązań i atrakcyjnej stylistyki.
Dziennik kosztów dla Ford Focus III Hatchback 5d
6,2
7,7
~GregoryF77
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Jak na klasę średnią jest naprawdę w porządku, materiały dobre, spasowanie ładne. Nic nie skrzypi nie wrzeszczy.
Ford Focus III Hatchback 5d