Lista ocen Ford Focus III Hatchback 5d (64) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 61 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lewap02
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Stosunek jakości do ceny jest ok, jeśli jest się świadomym, że nie jest to auto, które sprawdzi się w każdym zastosowaniu.
~Marcin i Asia
Hatchback 5d 1.6 Duratec 105KM 77kW
Dobrze wydane pieniądze. To na czym mi zależało spełnia wymagania. Bezpieczne nowe auto z ciekawą stylistyką i dobrym prowadzeniem.
~andy2011
Hatchback 5d 1.6 Duratec 125KM 92kW
Nabyłem auto od nowego w wersji trend sport w bardzo atrakcyjnej cenie i uważam ze nic lepszego (zresztą po co ) nie kupiłbym.
~Marcel
Hatchback 5d 1.6 Duratec 105KM 77kW
Udało mi się kupić to auto w bardzo dobrej cenie. Patrząc po konkurencji za te pieniądze stać mnie byłoby najwyżej na segment B.
~Rozczarowany jakością
Hatchback 5d 1.6 Duratec 105KM 77kW
Plastik z rodem z chin w środku jedyne co jest dobre to układ kierowniczy precyzyjny i zawieszenie reszta nie warta tych pieniędzy.
~Otello
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Ta wersja kosztowała zgodnie z cennikiem ponad 90 000 zł, ale po rabacie nie znajdziecie nic lepszego na rynku w tej cenie.
~Martin
Hatchback 5d 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Przy takie jakości wykonania to za 1.6 150 w dobrej wersji wyposażenia powinni dać jakieś 65000 i ani grosza więcej.
~Łukasz
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Cena jest dość dobra jak za diesla, ale jak już wspomniałem wiem skąd bierze się ta różnica w cena pomiędzy konkurentami!
~Czarnoskrzydly
Hatchback 5d 1.6 Duratec 105KM 77kW
Plus że cenowo zbliża się do aut klasy B a oferuje więcej więc pomimo swoich wad to w tej cenie jest OK.
~Robert
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Nic się do tej pory nie zepsuło, a ceny części nie zwalają z nóg. Serwis forda też daje radę.
Ford Focus III Hatchback 5d