Lista ocen Ford Focus III Kombi (101) - Całokształt

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~beny
Kombi 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Jestem Bardzo zadowolony! Zawieszenie super! auto jak przyklejone do asfaltu. Silnik rewelacja miły pomruk z rury wydechowej do tego fotele sportowe trzymią kierowce i pasażerów w dobrej pozycji.
~Roman
Kombi 1.6 Duratec 105KM 77kW
Po 7 latach użytkowania samochód okazał się niezawodny i praktyczny. Sinik 1,6 l okazuje się niezawodny i trwały. Średnie zużycie paliwa 6,5 litra. Brak uwag negatywnych.
~Piotr
Kombi 1.6 Duratec 105KM 77kW
Focus to niezły samochód, z tym silnikiem nie jest rakietą ale do spokojnej jazdy wystarcza. Jeżdżę nim 3 lata, od nowości więc zdążyłem poznać jego dobre i złe strony.
~Bogusław
Kombi 1.6 Duratec 105KM 77kW
Dobrze wykonany samochód w C - klasie. Niedrogi w codziennej eksploatacji. Części zamienne łatwo dostępne i w konkurencyjnej cenie. Szczególnie cenię sobie niezawodność.
~Tomek
Kombi 1.6 Duratec 105KM 77kW
Auto może ciut lepsze niż przeciętna. Jakość materiałów w miarę przyzwoita, stylistyka wnętrza na 4, ale wyglądem, komfortem ani niczym szczególnymi nie zachwyca.
~Karol
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Ponadprzeciętny układ kierowniczy i zawieszenie, bardzo dobre fotele oraz mała średnica zawracania, to cechy które wyróżniają auto na tle innych. Do tego ten silnik...
~Użytkownik Focusa
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Ten samochód to jeden wielki dramat, aż przykro mi pisać ten komentarz. Od wielu lat jeżdżę fordami ale takiej miny to chyba jeszcze nie miałem
~Broda32
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Dzięki zawieszeniu z tyłu z aut o klasę wyżej (D) czyli układ wielowahaczowy, a nie belka skrętna trzyma się drogi jak wójt małej gminy stołka
~miodek
Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW
jak dla mnie za te pieniądze jedna z lepszych pozycji na rynku, ma to coś w sobie, następne auto albo mondeo albo focus tylko z mocniejszym benzyniakiem
Dziennik kosztów dla Ford Focus III Kombi
7,6
~Forduser
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Bardzo przyjemne auto szczególnie dla kobiety. Niezbyt duży kompakt ale wystarczający do wygodnego przemieszczania się dla rodziny z dwójką niedużych dzieci.
Ford Focus III Kombi