Oceny Ford Focus III Kombi

Najnowsze oceny Ford Focus III Kombi

~beretman
Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW
Ford Focus III
Piątka z małym minusem za drobne uciążliwości jw. auto zdecydowanie godne polecenia, sporo ciekawsze od poprzedniej generacji i bardzo ciekawe na tle konkurecji, która aktulanie jest albo zdecydowanie bardziej 'prosta' albo 'przesadzona' stylistycznie.
~nowy7
Ford Focus III
Auto ogólnie bardzo dobre jak na swoją klasę. Nie ma specjalnego komfortu, ale jest wygodnie i dość dobrze się prowadzi.
~uzytkownik
Kombi 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Ford Focus III
Jestem zadowolony, auto sprawuje sie dobrze, przyjemny w prowadzeniu, dobre osiagi, ekonomiczny i jak na swoja klase dobrze wykonany. Codziennie spedzam w nim wiele godzin i jeszcze mnie nie rozczarowal, jest wygodny, przy spokojnej jezdzie cichy i da sie nawet polubic.
Kombi 1.6 Duratec 105KM 77kW
Ford Focus III
Focus to niezły samochód, z tym silnikiem nie jest rakietą ale do spokojnej jazdy wystarcza. Jeżdżę nim 3 lata, od nowości więc zdążyłem poznać jego dobre i złe strony.
~kurczaqk01
Kombi 1.6 EcoBoost 182KM 134kW
Ford Focus III
Nie jest to może najpiękniejszy samochód ani od zewnątrz, ani wewnątrz, ale całkiem przyjemnie się nim jeżdzi
~Dars
Ford Focus III
Nie ma za dużo bajerów. Wyciszony w środku. Ogrzewanie i chłodzenie szybko działa. Polecam nie zdecydowanym. Nie żałuję. Każde autko należy sprawdzić przy zakupie i nie żałować pieniędzy. Bo potem lament, że się nie dojedzie.
~Krzysztof
Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW
Ford Focus III
Dobrze wyglądający, komfortowy i stosunkowo ekonomiczny samochód. Jednak następnym razem zdecydowanie wybrałbym wersję z silnikiem 1.6 Ecoboost 150 KM.
~Krzysztof
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Ford Focus III
Jest to mój pierwszy Ford ale na pewno nie ostatni. Auto zaskoczyło mnie przede wszystkim niskim spalaniem i kulturą pracy silnika. Dzięki temu jazda jest naprawdę przyjemna. Samochód jest zrywny mimo małej mocy silnika. Wcześniej jeździłem Octavią 1.6 102 KM. Niby trochę więcej koni, ale w porównaniu do Focusa Octavia wypada marnie. Focus ma już 205 tys. km. Kupiłem go z przebiegiem 180 tys. km. Nie było przez ten czas żadnych awarii.
Dziennik kosztów dla Ford Focus III Kombi
6,0
7,3
~Piotr J
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Ford Focus III
Samochód kupiłem w 2014 r. w salonie. Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie zawieszenie i układ kierowniczy. Jak dla mnie idealne nastawy. Te same łuki mogłem pokonywać 2x szybciej niż posiadanym przeze mnie wcześniej Lancerem Sportback. Auto kupiłem w związku z powiększeniem rodziny o i ile bagażnik nie jest zły - o tyle w środku jest bardzo ciasno. Jest problem z zapięciem fotelika do isofixa - trzeba przesuwać przedni fotel. Z tyłu i z przodu...
~Czaczynski
Ford Focus III
Auto służbowe, stąd taki przebieg, mój drugi dom ostatnio. Byłoby doskonale gdyby nie troche ciasnawe wnętrze
Ford Focus III Kombi