Lista ocen Ford Focus III Sedan Facelifting (8) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Flancer
Sedan Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
W przypadku nowego pojazdu zawsze są dość drogie przeglądy w ASO - ja, ze względu na intensywną eksploatację mam też przedłużoną gwarancję, co wymusza serwis w ASO ale na wolnym rynku ceny przeglądów a zwłaszcza części eksploatacyjnych są bardzo przyjazne. Warto poszukać części oryginalnych poza ASO, są takie sklepy w sieci, gdzie te same produkty kosztują o 1/2 czy 2/3 mniej; spory wybór zamienników bo to typowe auto.
~darek Jarek
Sedan Facelifting 2.0 Ti-VCT 160KM 118kW
... byłem mile zaskoczony, kiedy kwota OC nie przekroczyła przy pełnych zniżkach ośmiu stówek . Wyczyn nieosiągalny przy "japońcach" . Spalanie !? . No średnio 10 litrów benzyny na setkę trzeba liczyć . Bo 2,0 litry na siki nie jeździ . Raz na rok należy wymienić olej i filtry . Reszty kosztów na ten moment nie pamiętam, bo przecież to prawie nowe auto jest .
~PierwszyFord
Sedan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Przejechane zaledwie 1000km. 2/3 w Wawie reszta na trasie. Generalnie jestem bardzo mile zaskoczony. Na trasie (360km A1,A2 S8) spalił 6,5litra. W mieście 7,8 - 8,1 ale aktualnie wakacje, nie ma większych utrudnień. Zapewne od wrześnie podskoczy
~TSZ
Sedan Facelifting 1.6 Ti-VCT 105KM 77kW
lejemy paliwo wymiany eksploatacyjne i jeździmy żadnych niespodzianek, ceny części niskie lub średnie jeżeli chodzi o oryginały, dostępność zamienników bardzo duża bardzo tanie.
~exspress
Sedan Facelifting 1.6 Ti-VCT 105KM 77kW
Fabryczne LPG jest zawodna. Zużycie Pb95 na te czasy i moc to jakiś żart. Pojazdy konkurencji zużywają mniej paliwa.
~Jacek Kupczyński
Sedan Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Jestem zaskoczony, że w jeździe mieszanej wskazuje komputer tylko 6,6l/100km. Jeszcze nie sprawdzałem tego dolewką do baku.
~Michał
Sedan Facelifting 1.6 Ti-VCT 105KM 77kW
wszystko dobrze gdyby nie problemy z silnikiem
~Jacek
Na razie samo paliwo.