Lista ocen Ford Focus III Sedan Facelifting (9) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~darek Jarek
Sedan Facelifting 2.0 Ti-VCT 160KM 118kW
... chyba najsłabszy punkt programu to wentylacja . Mając jeden rok auto i jedną w nim zimę za sobą , mogę tylko stwierdzić, że czasami kiedy jest bardzo zimowo, czyli śnieżnie i mroźno, to szyba boczna po stronie kierowcy lubi zaparować . Od strony pasażera nie ma takich objawów. Ale może coś ja źle robię z ustawieniami . W lato klima , która jest manualna czasami sama sobie robi pauzę na parę minut, by po chwili znów działać pełną parę ....
~Flancer
Sedan Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Neutralnie - działa sprawnie, nagrzewa się dość szybko, klimatyzacja działa skutecznie - wszystko w sumie tak, jak być powinno. Precyzyjna regulacja temp. co pół stopnia i da się to wyczuć, że staje się ciut chłodniej, można idealnie dopasować temperaturę. Włączanie jednym przyciskiem trybu MAX jest pożyteczne, szybko osusza szyby czy przewietrza wnętrze. Szum rzecz jasna jest przy tym spory ale kiedy ruszamy to zwykle można już zredukować.
~Robert
Sedan Facelifting 1.6 Ti-VCT 105KM 77kW
Tragedia. wolno się grzeje. Ciężko odszronić przednią szybę. Jeszcze nie miałem auta aby było ta źle a jeździłem np lancerem z 2010 czy almerą z 2003.
~exspress
Sedan Facelifting 1.6 Ti-VCT 105KM 77kW
Układ wentylacji i klimatyzacji to jakiś żart. W samochodach konkurencji np. VW, Skoda lub Toyota układ jest sporo cichszy i wydajniejszy.
~PierwszyFord
Sedan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
Klima automatyczna po prostu bajka. Ogromny zakres indywidualnych ustawień. Najbardziej podoba mi się mnogość konfiguracji ustawień nawiewu.
~archeogroup
Sedan Facelifting 1.6 Ti-VCT 105KM 77kW
Odniosłem wrażenie że nawiew na szybę przednią jest słaby, w mk1 był silniejszy.
~Jacek Kupczyński
Sedan Facelifting 1.5 EcoBoost 150KM 110kW
Klima ręczna, ale taką lubię. Dobra wentylacja.
~TSZ
bez zastrzeżeń
~pipi
Sedan Facelifting 1.6 Ti-VCT 125KM 92kW
wszystko gra dwustrefowa ok.
Ford Focus III Sedan Facelifting