Oceny Ford Focus III Sedan Facelifting 1.6 Ti-VCT 105KM 77kW 2014-2018

Ford Focus III Sedan Facelifting 1.6 Ti-VCT 105KM 77kW 2014-2018 - Oceń swoje auto
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Ford Focus III Sedan Facelifting 1.6 Ti-VCT 105KM 77kW 2014-2018

~Koziel
Ford Focus III
Ciężko cokolwiek powiedzieć złego - ot, "dobry poprawny samochód". Ma wszystko czego potrzeba, klasyczną linię... momentami taki trochę za spokojny, nieco nijaki... Nie ma jakiś większych wad (poza silnikiem, który jest za słaby), reszta ok. Taki przeciętniak. Ładnie się prezentuje, wygodnie się nim jeździ... Jazda na drogach krajowych jest wygodna, w mieście nawet nawet (choć akurat doskiwera brak czujników parkowania), za to na trasach...
~TSZ
Ford Focus III
Samochód dla spokojnych kierowców , brak jakichkolwiek awarii, niektóre elementy mogłyby być wykonane lepiej, prędkość do 140 km/h to komfort przy wyższych prędkościach jest już głośno, prędkość max to 182 km/h po prostej. trakcja jak i amortyzacja na wysokim poziomie. Polecam ten samochód lecz trzeba kupić z pewnej ręki.
~Jacek
Ford Focus III
Posiadam 3 samochody. Auris 1.4 d4d, którym w obecnie jeździ żona. Mazda b2500 2.5 td i Focus. Najchętniej jeżdżę Fordem. Samochód kupowałem świadomie z wolnossącą jednostką. Dla rodziny 2+2 wystarczający.
~archeogroup
Ford Focus III
Przesiadłem się z mk1 tddi 75km kombi, na to właśnie auto. Powiem tak gdyby produkowali jedynkę fl kupiłbym ją jeszcze raz. MK3 jest ładniejszy nowszy. Ale jedynka była chyba bardziej praktyczna.
2,4
~exspress
Ford Focus III
Auto ciężko rozpędzić, więc mogę tylko określić jako głośny. (Układ jezdny)
3,1
~Daniel
Ford Focus III
Mocy wogole nie ma, auto nie jedzie tylko się toczy, w trasie na piątce wystarczy małe wzniesienie i już trzeba redukować bo z gazem w desce zwalnia (Silnik)
Ford Focus III Sedan Facelifting