Lista ocen Ford Fusion (325) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 252 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
Na razie nie komentuję bo mam auto od niedawna. Z tego co wiem użytkownicy skarżą się na trzeszczenie plastików - u mnie nic nie trzeszczy.
~wox
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
cieknąca miska olejowa, od początku \"spocony\" silnik, zepsuty zamek oparcia tylnej kanapy, wymaga (przy tej szerokości opon) porządnego wywarzania kół
~Robert
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
Na razie może być. Coś stukało pod tablicą zegarów, ale już przestało, odpinały się zaczepy tapicerki tylnej klapy (poprawili w serwisie).
~marek.....72
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
UWAGA! przez dwa lata i przejechaniu 35 tyś. nie zepsuło się NIC. Tylko raz musiałem żarówkę wymienić. Pochwalcie się użytkownicy innych marek takim wynikiem!
~wojtas
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
trzaski z zaczepu tylniej kanapy - naparawiono w ramach gwarancji; klapka schowka na konsoli wymieniona - stara nie chciala się otwierać;
~mac
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
Na plus: Na razie się nie popsuł. Usunięcie "minusów" w ramach gwarancji - BEMO Poznań Na minus: Skrzypiący cockpit Hałasują tylna ławka
~wox28@wp.pl
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Trochę się tłukła tylna kanapa, ale przy przeglądzie wyregulowali. Lekkie zaolejenie miski olejowej (nie kapało) naprawione na gwarancji + wymiana oleju gratis
~jurek
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
nalezy po dluzszej jezdzie otworzyc klape silnika jezeli sie uda to jest ok. obnizenie wkrecanych opornikow powoduje podskakiwanie klapy przedniej
~trzavolta@siajba.com
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
łożysko koła, sprężyna łapy sprzęgła, zamarzł (nie wiadomo czy paliwo, czy sterownik), często przepalające się żarówki, trzeszczące plastiki

Usterki Ford Fusion

Ford Fusion – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~jupik@interia.pl
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Jak na razie bez uwag.Czasem tylko komputer nie wskazuje ile jeszcze można przejechać kilometrów na posiadanym paliwie.Pewnie coś z softem ale olewam to.