Lista ocen Ford Fusion (325) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 252 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Majkel
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Kilka drobiazgów się znajdzie a związane niestety jest to z niezbyt dobrą jakością materiałów wykończeniowych - schowek na okulary lubi się zepsuć, drążek zmiany biegów się rozkleja, żarówki lubią się przepalić - wydaje mi się że częściej niż gdzie indziej
~sonia - to mój pierwszy samochód
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
Drobiazgi jak szybko przepalające się bezpieczniki, wypalone żarówki w konsoli środkowej. Na przeglądzie rozszerzonym po pół roku mojego jeżdżenia, okazało się, że niedlugo do robienia tarcze i klocki, amortyzatory też już nieco zużyte.
~wojciech@elgraf.pl
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
po 2 miesiącach spaliła się żarówka, w schowku górnym strzeliła sprężynka i nie dało się otwierać. KONIECZNIE TRZEBA OPIE*RZAĆ SERWIS W KRAKOWIE. TE PACANY BIORĄ NIEMAŁE PIENIĄDZE ZA BYLE CO I NAWET NA GWARANCJI NIE USUWAJĄ USTEREK!!!!!!
~kdx
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
W zimie plastiki deski rozdzielczej tak trzeszczą, piszczą i skrzypią na nierównościach, że cholery można dostać - jakby się auto rozlatywało. W lecie jest cicho. Widać, że na składaniach plastików brak jest taśm wygłuszających, jak np. u VW.
~slay_2
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
Przyznam szczerze, że choć samochód jest w mojej rodzinie od 2004 roku, a sam jeżdżę nim od 2008 jak dotąd jedyne co się zepsuło to pióro od wycieraczki. Pod tym względem, nie mam absolutnie nic do zarzucenia temu autu!
~stano7
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
Na razie nie było żadnych usterek.Korzystam z ASO ponieważ auto jest na gwarancji.Nawet opony zimowe zmieniałem u nich,trochę drogo ale trudno,w razie nieprzewidzianych napraw nie będą się mieli do czego przyczepić.
~O22
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
Duperele szwankują. W nowszych Fusionach skrzypią strasznie plastiki. W starszych rocznikach w zasadzie ta wada nie występuje. Mam auto z rocznika 2004 i ciszę w środku. Popiskuje zimą wentylator - ale da się przyżyć.
~Artur
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Ogolnie auto niezawodne, jednak co jakis czas lubia sie przepalic rozne zarowki. Urwala mi sie oslonka schowka w panelu za ktore ASO krzyknelo 200zl. Wymienilem z Allegro za 30zl. Skrzypiace plastiki w srodku. To troche wkurza.
~Olka
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
polecam ogrzewaną przednią szybę- rewelka, szczególnie teraz, jak codziennie rano skrobię szron :) No i super pomysł z radiem- nie ma panela tylko na stale zamocowane. Światła przeciwmgielne też się doskonale sprawdzają.
~krzysztof2108@gmail.com
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
Zacięcie się klapy silnika. Awaria kontrolki rezerwy paliwa. Poluzowanie się samoistne lub przez niechlujny serwis ogranicznika wychylenia drzwi. ( usterkę zauważyłem zaraz po wyjeździe z przeglądu w autoryzowanej stacji Forda).