Lista ocen Ford Fusion (325) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 252 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof Jaruga
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
po 1000 km musiałem wymienić wycieraczki, do poprawy szło wykończenie wewnętrzne bo przy jeżdzie po nierównej drodze nie było słychać własnych myśli, problem pozostał
~Arctic
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
Skrzypienie plastików, stuki z mocowań tylnych foteli. Trudności z zamknięciem klapki schowka na desce rozdzielczej. Czasami nie chce odpalic za pierwszym razem.
~Tommac
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
Tu lampka nagle gaśnie a potem się zapale. Plastiki niemiłosiernie telepią na wybojach, a mocowanie tylnej kanapy.... najlepiej włączyć radio żeby tego nie słyszeć.
~Rysiek_Lubicz
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
Największa wada to trzeszczące plastiki z tyłu, z boku , a ostatnio nawet deska zaczęła mi piszczeć chyba jednak udam się do serwisu. Chociaż mam obawy czy czegośc nie popsują .
~kdx
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
miałem już wodę we wnęce koła zapasowego (po myciu) - okazało się, że zamek tylnej klapy był źle wyregulowany. W nowym samochodzie nie powinno się to zdarzyć (wina montażu)
~Michal
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
Raptem kilka tygodni po zakupie musiałem wymienić akumulator. Trochę dziwne gdyż poprzedni nie wyglądał na jakiś bardzo stary. Ale od tamtej pory mam spokój.
~Michal
~Krakers
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Od 3 lat żadnej przepalonej żarówki. Minimalnie Kapie olej spod silnika, ale to typowe w tym dieslu. Odkleił się plastik trzymający lusterko.
~Robson
Mikrovan 1.4 Duratec 80KM 59kW
właściwie nic nie nawala,plastiki nie skrzypią,przełączniki działają jak należy.Raz zaparowane tylne klosze-po wymianie o\'k.Wytrzymałe zawieszenie!
~Greg
Mikrovan 1.4 Duratorq TDCi 68KM 50kW
Nie mam zastrzeżeń, raz zimą przy temperaturze poniżej -25 stopni miałem problem z uruchomieniem - zaraz po tankowaniu - myślę, że to wina paliwa.