Lista ocen Ford Galaxy III Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW 2006-2010 (14) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Viper
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
200.000km i wyżej proszę uważać wydatki rosną bardzo się psuje: -pompa paliwa, wtryski, -EGR, DPF, -skrzynia biegów w manualu!, -dwumas, -podczas częstych wizyt u mechaników był przypadek pęknięcia głowicy! Jak zaświeci Wam się komunikat USTERKA SILNIKA ! proszę nie panikować, auto wchodzi w tryb awaryjny turbo nie pompuje jedzie się wolniej do ok 120km/h należy się zatrzymać i zgasić silnik po ponownym odpaleniu auto jedzie normalnie...
~Janek
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Należy uważać na filtr cząstek stałych DPF, raz na jakiś czas trzeba się przejechać na wyższych obrotach i co jakiś czas profilaktycznie sprawdzać czy poziom oleju w silniku się nie podnosi. Jeżeli tak to koniecznie udać się do fachowców z serwisu.
~jurix
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
spadl szlauch od turbiny dojechalem do warsztatu na trybie awaryjnym koszt naprawy 40 zl ,filtr czastek stalych tryb awaryjny przepalanie w warsztacie i dalej jazda koszt naprawy 100zl
~PanVan
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Nie bylo poważnych awarii. Tylko elementy ekploatacyjne, lrzy 250!tys km wymiana koła dwumasowego i sprzęgła. Ale to rzecz eksploatacyja a nie usterka.
~Grzegorz Wierzbicki
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Nic dramatycznego, poza wspomnianą przeze mnie pompą wspomagania. Teraz może dwumasa i sprzęgło, ale to jeszcze musi jakiś mechanik zweryfikować.
~Jędrzej
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Jedna poważna usterka, ale myślę, że zaniedbana przez poprzedniego właściciela lub spowodowana wyłącznie miejskim użytkowaniem.
~Misiek1971
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Mam go od 190-348tys km. Jedyna poważna usterka to zużycie sprężarki klimy (nowa 1800zł z wymianą).
~PM
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Jest nadal dość nowy, więc dla mnie to naturalne, że nie powinien się psuć.
~Fordem
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Nic się powaznego nie zepsuło jak do tej pory.

Usterki Ford Galaxy III

Ford Galaxy III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu