Lista ocen Ford Galaxy III Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW 2006-2010 (19) - Silnik

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Viper
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Silnik tragedia pełno czujników które wysiadają. Osprzęt silnika padaka straszna: EGR, DPF ( uwaga na rosnący stan oleju!) turbina również je o sobie znać dymi na czarno przy obciążeniu, pompa paliwa i te opiłki z niej które rozwalają wtryski wydatki, wydatki.
~Misiek1971
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Najlepszy diesel do 2L, słabe tylko rozwiązanie z pompą paliwa na ssaniu (trudne odpowietrzenie po zapchanym filtrze) i elektryczna pompa wspomagania (od nowości działa, ale zimą trochę wyje, podobno pomaga rzadszy płyn).
~Krzysiek S.
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
2.0 TDCI - teraz widzę swój błąd, że nie zdecydowałem się na ten silnik jak kupowałem Focusa, mocne 140 KM jak na tą masę to daje radę, elastyczny i zawsze wystarczy zeby wyprzedzić, jestem pod wrażeniem.
~Piotr
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Bardzo dobra elastyczność, na trasie to sama przyjemność. Jak na diesla to ma także rewelacyjne przyspieszenie. Praca silnika właściwie jak w benzynowym samochodzie.
~Wiertara
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Jest ok, po przepaleniu dpfa nawet bardzo dobrze, nie wgrywajcie ostatniego softu od forda - spalanie wzroslo w miescie z 8,1 do 10 a w trasie z 4,5 do 6
~Jędrzej
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Ekonomiczny silnik, który bez problemu dźwiga te 2 tony. Nawet przy pełnym załadowaniu można bezpiecznie wyprzedzać. Turbina daje radę.
~Fordem
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Mimo przebiegu 270 tys km silnik suchy, nie bierze nawet mililitra oleju. Wysoka kultura pracy i niskie spalanie.
~PanVan
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Wysoka kultura pracy, mimo 15 lat suchy jak pieprz, zero wycieków itd. Oszczędny i w miarę dynamiczny. Bardzo dobra jednostka.
~Grzegorz Wierzbicki
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Fajnie przyspiesza, turbo działa jak powinno, choć czuć "dziury" w przyspieszaniu, ale to normalne z tego co zauważyłem.
Dziennik kosztów dla Ford Galaxy III Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
7,7
~gregory
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
140 KM mi wystarcza i powinno zadowolić większość posiadaczy galaxiaka, auto jak na ten ciężar i gabaryty zbiera się dosyć dobrze
Ford Galaxy III Van