Lista ocen Ford Galaxy III Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW 2006-2010 (16) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wiertara
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Uwaga tutaj duzo zalezy od uzywanego oleju... Na org fordowskim nagrzanie trwa dlugo, ale na highendowym millersie bardzo szybko powieje ciepłem mimo osiagniecia raptem 65 st plynu chlodniczego (poczatek skali na desce) ; klima dwustrefowa dziala ok (uwaga na punktowe dzialanie klimy - kratki wentylacyjne sa male i mocno z nich wieje, el. podgrzewanie przedniej szyby - bajka
~PM
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Nie mam większych uwag, system quick clear i podgrzewana przednia szyba. Szkoda, że ogrzewanie trzeciego rzędu może być najwyżej do temperatury 1. rzędu - czasem przydałoby się tył dogrzać bardziej niż przód. Polecam podgrzewane fotele.
~Janek
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Jak na tak duży samochód to i tak OK, fakt trzeba trochę poczekać ale z dodatkowym sprawnym dogrzewaniem jest do zaakceptowania. To nie jak w starym modelu gdzie nagrzanie wnętrza trwało wieczność.
~Krzysiek S.
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
podgrzewane fotele przednie to nie mus ale duży plus miałem też w focusie. Podgrzewana szyba przednia to też przydatna rzecz tez znam to z Focusa - ok, rzeczywiście szkoda że się nie da dogrzewać mocniej tyłu.
~Fordem
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Ogrzewanie i chlodzenie bez zarzutu. Mimo sporej kubatury jest wydajnie i szybko obejmuje kabinę. 2 strefy + mozliwosc uruchomienia nawiewow na trzeci rząd.
~Grzegorz Wierzbicki
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Szybko robi się ciepło/zimno, w zależności od potrzeb. Dwustrefowa klima to super sprawa, zwłaszcza z klimatronikiem. No nie ma się do czego przyczepić.
~Viper
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Bardzo dziwne miejsce na filtr przeciw pyłkowy -obok pedału gazu do wymiany trzeba było go zdemontować by wyjąć filtr!
~Grzegorz
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Cicha i bardzo wydajna praca wentylatora, zimą wnętrze nagrzewa się w ciągu 5 minut. Podgrzewane siedzenia bardzo się przydają.
~gregory
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
climatronic 2 strefowy jak dla mnie z przodu doskonale a z tyłu to nie wiem bo nie jeżdżę ale u mnie nikt nie narzeka

Usterki Ford Galaxy III

Ford Galaxy III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~PanVan
Van 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Szybko grzeje i chłodzi każdą strefę, nawet w trzecim rzędzie.
Ford Galaxy III Van