Lista ocen Ford Ka I (76) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 112 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ItalianDragon
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Naprawdę, po 6 miesiącach padła tylko nagrzewnica która po wymianie spowodowała awarie elektroniki klimatyzacji, potem przez 2 następne lata tylko wymiana płynów i lanie paliwa.
~Łukasz_P
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Psuło się dość dużo rzeczy: sprzęgło, silniczek krokowy, przewody wysokiego napięcia, amortyzatory,zapieczony przedni zacisk. Generalnie przednie zawieszenie jest niezbyt trwałe.
~Ala
Hatchback 3d 1.3 i 50KM 37kW
Układ wspomagania kierownicy do regeneracji,hamulce beznadzieja,łączniki stalowe do wymiany,łozyska do wymiany we wszystkich kołach i nagminna regulacja zaworów
~Paweł Wiśniewski
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Z poważnych usterek to jedynie wahacze. Poza tym, jeśli chodzi o poważne naprawy (np. silnika albo czegoś) to nie było (i dzięki bogu).
~Sławek
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Teraz auto ma przejechane 74 tys. km, ja osobiście przejechałem nim ponad 60 tys. (w zeszłym roku ponad 30 tys.) i nie miałem jeszcze poważnej usterki.
~Pstragu
Hatchback 3d 1.3 i 50KM 37kW
mi padlo wspomaganie pojechałem ze starszym do serwisu zrobili wspomaganie i jakies bajerki naprawili koszt szok 6 tys z czyms to ok 1/3 auta
~Cezorex
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Z droższych rzeczy to pompa wspomagania lubi się wysypać lub uszczelniacz. Tak na prawdę w silniku nie ma co się psuć.
~smiech
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
J/w to wzor dla producentow jak zrobic dobrze sprzedajacy sie pojazd za malutka kase. W aucie psuje sie wszystko
~Adikolo
Hatchback 3d 1.3 i 50KM 37kW
Wymieniane praktycznie całe zawieszenie, nie wiem czy jest to wina auta czy niedbałość poprzednich właścicieli zważywszy

Usterki Ford Ka I

Ford Ka I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~dish
Hatchback 3d 1.3 i 60KM 44kW
Nawaliła elektronika w wentylacji (200 zł), rdza o dziwo się go nie ima (jeden drobny wykwit na tylnej masce). Gubi nieco oleju.