Ocena kierowcy - Ford Ka III

Tomasz, 6 lat temu
Silnik 1.2 Duratec 69KM 51kW
Rok produkcji 2016
Ford Ka III 1.2 Duratec 69KM 51kW 2008-2016 - Oceń swoje auto
Karoseria : polecam dla osób do miejskiego ruchu, dla kobiety do pracy i podwózki dzieci, dla osób pokonujących duże ilości na autostradzie km-zdecydowanie nie
Zanim ktokolwiek doda ocenę, należy spojrzeć na to auto pod katem cena/jakość. Tu jest bardzo dobrze, auto tanie a oferuje dużo. Jest bardzo ładne, kobiece, chociaż jako chłop tez lubię nim jeździć.
Silnik jak na pojemność 1,2 ma moc ale przy wyższych prędkościach, auto jest lekkie i nawet szybko idzie. Dynamika i elastyczność na miasto dobra ale na autostradę niestety nie.
super
mam czasami wrażenie że na zakrętach auto ucieka mi tyłem, ale jeżdżę octavią więc się pewnie przyzwyczaiłem do innego poziomu auta. Dla mnie za twarde zawieszenie, głośne na wybojach, auto dlatego podskakuje, mały komfort.
ok
jest dobrze, nie mam większych zastrzeżeń
ok, pięknie działa, klimka też
przód fajny, brak rączki dla pasażera, przydałaby się przy takim twardym zawieszeniu, miejsca dużo, wysoko się siedzi i jest ok, z tyłu w tak małym aucie zaskakująco dużo miejsca.
przydałoby się lepsze, jest głośniej, ale do prędkości 100km nie jest to problem, potem już głośno się robi niestety
bardzo dobre, tanie przeglądy w stosunku do innych marek, warto dokupić w ASO przedłużenie gwarancji do 5 lat
doskonała, kupiłem to auto jako dla żony do pracy i w stosunku do ceny jestem b.zadowolony, ładne dość fajnie wykonane, idealne do miasta
nic, auto nowe i od roku zero problemów, myślę że to zasługa dobrego silnika fiata, może nie dynamicznego ale trwałego

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.2 Duratec 69KM 51kW [l/100km]

6,3