Oceny Ford Ka III

Oceny Ford Ka III – wybierz silnik

Najnowsze oceny Ford Ka III

~aleks
Ford Ka III
Autko popierdziela jak szalone mam kola 195/45/16 trzyma drogi jak przyklejony autostrada 190kmh na zawołanie, spalanie nie przekracza 6litrów w mieście a jeżdzę 1,2,3 do podlogi ;), w srodku miejsca aż nad to z przodu z tyłu zaskoczenie dwie dorosłe osoby siadają bez problemu dzięki wysokiemu dachowi, troche glosno ale za to klimatronik sprawuje sie na piatkę, zaznaczam mam grande espace najwiekszy spośród vanów wiec wiem co to duzo miejsca,...
~Sebastian
Ford Ka III
Samochód typowo na miasto ewentualnie krótkie trasy nie rozumiem ludzi którzy wypowiadają się że dużo pali czy mało dynamiczny jest to silnik 70 km bez turbiny co chcecie od niego ,przy prędkości powyżej 100 km trochę pali ale tak jest ok.
~Filip
Ford Ka III
Od dwóch lat jestem posiadaczem KA i jeżdżę zarówno po mieście jak i po drogach krajowych. Auto dobrze sie prowadzi i jest dynamiczne i ekonomiczne. W jedzie w cyklu mieszanym spalanie średnie to 5.3 l. Przyczepić sie mozna do słabego wykończenia niektórych elementów i wyciszenie mogłoby byc lepsze.
~tom
Ford Ka III
W aucie nie psuje się absolutnie nic. Spalanie poniżej 6 litrów, a niska waga sprawia, że autkiem można dynamicznie jeździć po mieście. Narzekania na dynamikę pochodzą od osób, które nie potrafią właściwie wykorzystać momentu obrotowego. Jak się potrafi jeździć, to silnik forda w zupełności wystarcza.
3,3
~Wojtek
Ford Ka III
Ogólnie auto mułowate i spala dużo więcej niż zakłada producent. Sztywne wspomaganie kierownicy nie pomaga w jeździe a wręcz utrudnia jazdę, zwłaszcza na wprost. Ciężko utrzymać auto w linii prostej. Ale ponoć tak ma być i już.
~storecards
Ford Ka III
Prowadzę własna firmę i bardzo dużo jeżdzę, nawet 500 km dziennie. Używam auto aż osiągnie 100tys i wymieniam na nowe. Nie jeżdzę dieslem ani lpg bo nie lubie, wiec koszty benzyny jakoś przebolewam. Ford został kupiony z ... braku kasy :-/ jestem rozczarowany tym samochodem mimo iż ma taki sam silnik jak moja poprzednia panda od której zaczynałem przygodę z motoryzacja. Ale o tym poniżej
2,8
~keramkeruj
Ford Ka III
auto nie na polskie drogi , zawieszenie słabe, wahacze i sworznie siadają po roku, ciekną amortyzatory, samochód totalnie niedopracowany, materiały zastosowane nieodpowiednie ( łączenie osłony na zderzaku przednim na zszywki )
~jazdemon88
Ford Ka III
Auto idealne na każde warunki, ja musiałem w pełni obciążonym autem jeździć po leśnych drogach i auto spisało się na medal nawet przy wyprzedzaniu z pełnym obciążeniem jest spoko,redukcja biegu i idzie jak burza:)Auto ma 40 tys. przebiegu i do tej pory nie wymagało wizyt u mechanika wystarczy o nie dbać a odwdzięczy się niezawodnością;)
~Przemo
Ford Ka III
to moje pierwsze autko, głównie do miasta, miało być sensownie wyposażone (titanium+), za możliwie niewielki pieniądze -- w sumie się udało, kilka rzeczy zaskoczyło pozytywnie, kilka mniej niestety, ale nie wiem czy da się lepiej wybrać w tym segmencie/za te pieniądze.. ogólnie jestem dosyć zadowolony, chociaż po tych >20k km stwirdzam że chyba trzeba było wybrać dłuższy kredyt i kompakta niż kaczkę :P
~marina
Ford Ka III
Doskonałe małe autko, "skrojone na miarę", świetnie się prowadzi, parkuje i bardzo fajnie wygląda. Jak dla mnie najładniejszy maluch na rynku. Bardzo dobrymi rozwiązaniami są wysoka pozycja w czasie jazdy czy umiejscowienie drążka zmiany biegów na podwyższeniu w konsoli, co wpływa na ogólny komfort.