Lista ocen Ford Kuga I (40) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~J.K
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Witam W październiku 2009 odebrałem Kuge z salonu Ford Multexim przy Al. Roździeńskiego 190 w Katowicach . Samochód miał być nowy i bez żadnych wad. W okresie do kwietnia 2010 roku wystąpiły następujące usterki: -niesprawne sterowanie szyby lewej kierowcy (naprawione) -niewłaściwa praca wycieraczek przednich (wymiana na nowe, lecz prawa nadal zostawia ślad) -brak automatycznego sterowania wycieraczek przednich (przeprogramowanie czujnika)...
~Jurand
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Baterie w w pilotach wymieniłem i narazie jeżdże ale ta ruda na podwoziu mnie wkurza. Poprzedni pasaat b6 konstrukcyjnie o wiele lepszy i na tych niby złych pompowtryskach i jeszce simensach ktore po przebiego 420tyś pracowały jak nowe, został zamieniony na Kuge tylko dlatego że ruda żarła go z każdej strony, drzwi ,progi, nadkola a auto dla ciekawskich nigdy nie bite, oryginalny lakier z polskiego salonu( i to pewnie dlatego).
~zawiedziony
SUV 2.0 Duratorq TDCi 163KM 120kW
Wyciek plynu hamulcowego, dobrze ze kontrolka sygnalizuje inaczej w trasie nie zycze nikomu.Jak sie okazuje poszedl wyspszeglik a zeby sie do niego dostac nalezy rozebrac pol samochodu, mysle ze samochodu drugi raz bym nie kupil, jak to mowia ford hu.a wort.Salon caluje cie w tylek dopki nie kupisz pojazdu pozniej jestes juz niewolnikiem serwisow i zmilowania Ford Polska czy zezwola na naprawe
~Dawid
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Auto jeszcze nigdy nie zawiodła i oby tak dalej. Za każdym razem odpala bez problemu, nic innego także się nie dzieje. Samochód jest naprawdę \"bezawaryjny\", podobnie było z poprzednim Fordem, czyli Focusem mk II. W tym punkcie należy się mocna \"piątka\" do której można się pokusić o dołożenia plusa. Dla mnie Ford to naprawdę niezawodna marka.
~olowiany
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Nie wystąpiły. Na gwarancji wymieniono mi wahacz po 39 tys, ale nie jestem pewien czy faktycznie był uszkodzony, czy też serwis chciał dorobić. Nie płaciłem więc nie wnikałem, ale znając serwisy można podejrzewać, że nie było z nim tak źle ;)
~euromar.mariusz@vp.pl
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Po przejechaniu 6700 km bez żadnych problemów, raz zaświeciła mi się kontrolka z elektryki silnika, z zewnetrzną temperaturą (-32C),a więc paliwo mogło zrobić swoje, w servisie nie stwierdzono żadnego błędu, po zresetowaniu błędu jest ok.
~ PPRP
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Jeżeli chcesz mieć kłopoty natury finansowej to jedź samochodem na myjnię automatyczną.Fatalne zacowanie tylnego spojlera.Producent nie ostrzega że samochód nie kwalifikuje się do myjni ze względu na tylny spojler.
~firma.toora@gmail.com
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
ŚMIECI NA LAKIERZE, BARDZO NIESTARANNE WYKONANIE JEŚLI CHODZI O LAKIER!!! WYMIANA TYLNYCH AMORTYZATORÓW, PO CZTERECH M-CACH UŻYTKOWANIA, WYCIEK Z ORINGU USZCZELNIAJĄCEGO WAŁ NA TYLNĄ OŚ.
~Endi
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Beznadziejne dysze spryskiwaczy szyby przedniej. Umycie szyby podczas jazdy ponad 50 km/h to niezły wyczyn trzeba się zatrzymać. Brak kontrolki braku płynu do spryskiwaczy.
Dziennik kosztów dla Ford Kuga I
~papu@autograf.pl
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
powarzna usterka to niegaśnie podświetlanie komputera pokładowego kiedy zaciagniemy hamulec ręczny i zostawimy go na biegu.w serwisie forda niewidzieli o tej usterce