Lista ocen Ford Kuga I 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW 2008-2012 (81)

~jocker
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
zaskakuje momentem obrotowym i mocą dostępną od samego dołu (Silnik)
~Miraks
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Testowałem takie auta jak Tiguan, Qashqai, IX35, RAV4 i Kuga najbardziej przypadła mi do gustu. O jej wyborze zdecydowały: prowadzenie auta, wygląd oraz cena i może to, że to już mój czwarty Ford. Co prawda wnętrze auta i jakość wykonania powłoki lakierniczej wypadają tak sobie, ale dla mnie najważniejsza jest frajda z jazdy, a w tym Kuga konkurentów bije na głowę.
3,8
~Krzysztof
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Nie odnotowałem jakiś większych problemów. Regularne wymiany, dbanie o samochód i wszystko jest ok. (Silnik)
~firek998
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Bardzo dynamiczny, nie wymaga praktycznie redukcji. Cicha praca silnika. Dość przyzwoite spalenie w mieście jak i w trasie. (Silnik)
3,6
~ls@ls.gda.pl
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
wierzyłem w forda,ale jak się pojawiły usterki to ford i dealer umywa ręce i czekaj sobie dziadku na nowe części i przeciągają czas.Wymiana auta niewchodzi w grę według forda.A auto jeździło od kupna tylko 2 dni.Wersja TITANIUM ze wszystkimi dodatkami.
~greg
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
jedyna awaria to na gwarancji to wymiana czujnika filtra DPF, należy uważać przy ruszaniu, aby nie zrobić \"zająca\", bardzo dobrze pracujący tempomat (Silnik)
4,1
~Patryk
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Z tą turbiną to chyba tu się przyczepie.. Jak dasz mu w gaz do oporu to trochę się zejdzie za nim on obudzi turbine ale jak się obudzi to idzie :P (Silnik)
~robert
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Czasem musiałem wkładać nieco za dużo siły aby wrzucić jedynkę. Poza tym rozsądne przełożenia. (Skrzynia biegów)
~Mariusz
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Dobrze sprawuje się zwłaszcza na 4 i 5 biegu. Auto jest elastyczne i nieźle przyśpiesza. (Skrzynia biegów)
~bilus
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
troszke malo mocy, jakby mial 150-160 KM wtedy ocena byla by doskonala (Silnik)