Lista ocen Ford Kuga I 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW 2008-2012 (81)

~sato
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Na razie same plusy. Jestem pod wrażeniem tego samochodu Wcześniej jeździłem Volvo S-60 z 200 konnym silnikiem benzynowym. Oczywiście w Kudze dynamika mniejsza ale spodziewałem się, że będzie dużo gorzej. W wielu sytuacjach prowadzi się lepiej niż Volvo. No i spalanie o 5l/100 mniej :)
~NIKO
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Fajne autko dobrze sobie radzi w mieście i na długich trasach czuć że budzi respekt u kierowców osobówek,warto zainwestować w oryginalne chlapacze,auto lepiej się prezentuje i mniej brudu na nim osiada.
~zadowolony:)))
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Cicha praca silnika, bardzo elastyczny, fajnie przyspiesza. Choć uważam że przydałby się mocniejszy dlatego chipuję Kugę:))) Ale bez dwóch zdań rewelacja!!!! (Silnik)
~Domi
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Przyjemny samochód, który jednak posiada swoje wady. Używam go od 4 lat, przejechałem do tej pory 100 000 km. Żadnych poważnych awarii poza jednym przerwanym kablem od czujnika DPF. Fajne auto dla singla, pary lub rodziny z mniejszymi dziećmi, którzy nie potrzebują auta z większa ilością miejsca- bagażnik jest dosyć mały. Fotele na dłuższą mete nie do końca wygodne (trasy powyżej 500 km). Tylne siedzenia oferują skromną ilość miejsca. Słaba...
~blackpearl
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Ładny, podoba się na ulicy. Właściwości jezdnych poza drogami utwardzonymi nie sprawdzałem i nie mam takiego zamiaru.
~tomek
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Ogólnie samochód jest dobry, godny polecenia ze względu na: silnik, układ kierowniczy, atrakcyjny wygląd.
~Madek 99
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Jeżeli komuś nie zależy na szpanowaniu Audi czy Bmw jest to dobre auto za rozsądną cenę.
~romanek1@poczta.onet.pl
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Wygląd zewnętrzny to ogromny atut tego auta. Uważam, że w tym przedziale cenowym nie ma ładniejszego SUV-a
~k.czwarno2@gmaij.com
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Ford .Muszę pogratulować producentowi tego modelu za bardzo dobre wykonanie,pod każdym wzglendem.
~ryszard
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
wiadomo, słuchając potulnie zielonej strzałki skierowanej w górę, szósty bieg jest już w użyciu przy 75-80km/godz. (Skrzynia biegów)