Lista ocen Ford Kuga I 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW 2008-2012 (81)

~a.jakubowski@eltra.pl
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Jak to diesel. 1, 2 bieg, trzeba wysoko ciagnąc, na 3 dopiero rwie asfalt. Na skrzyżowaniu mam dyskomfort, benzynowe szybciej ruszają. (Silnik)
3,6
~krzysk
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
cicho, nieznaczne wibracje, mało elastyczny na niższych biegach (Silnik)
~dominik
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Ogólnie zadowalająca opinia denerwujące jest tylko masa plastiku w samochodzie żal ale brak mi napędu na cztery kółka
~firma.toora@gmail.com
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
POMARSZCZENIE NA FOTELU KIEROWCY, POMIMO TRZY KROTNEJ WYMIANY PRZEZ ,,SERWIS\'\' NIE UDAŁO IM SIĘ OWEJ USTERKI USUNĄĆ... (Bezawaryjność (drobiazgi))
~Zibi
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Przd doksonale. tył- nie bardzo. Mała szyba ogranicza widoczność. (Widoczność)
~Stefan
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Samochód do 5 000 km ma zwiekszone spalanie, więc obecne wyniki, ktore nie są złe i tak traktuję jako przejściowe (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~hugo
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
naprawde fajne auto, za taka kase oplaca sie je kupic, nowiutki samochod, ktorym naprawde milo i fajnie sie pokazac na ulicy, przyszywaja go spojrzenia ze hej, naprawde niezle, noi ma niezle wyposazenie i caly desing, fajne dziecko forda
2,5
~greg
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
po 8 tys. km pojawił się problem z parownikiem.autko stoi w serwisie i czas oczekiwania na część...UWAGA 2 miesiące.skandal!!! Więc nie polecam tego auta.Wydałem 120 tys.PLN a jeżdżę jakimś zastępczym autem... (Silnik)
3,5
~zawiedziona
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Już po tygodniu zaczęła odpadać tapicerka od strony kierowcy. (Bezawaryjność (drobiazgi))
Dziennik kosztów dla Ford Kuga I 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
3,4
~ PPRP
SUV 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Jeżeli chcesz mieć kłopoty natury finansowej to jedź samochodem na myjnię automatyczną.Fatalne zacowanie tylnego spojlera.Producent nie ostrzega że samochód nie kwalifikuje się do myjni ze względu na tylny spojler. (Bezawaryjność (poważne usterki))