Oceny Ford Maverick I 2.7 TD 100KM 74kW 1993-1996

Najnowsze oceny Ford Maverick I 2.7 TD 100KM 74kW 1993-1996

3,8
~sura
Terenowy 2.7 TD 100KM 74kW
Frajda niesamowita jak wszyscy stoją lub odkopują się na parkingach a ja po prostu jadę:) Daje radę w terenie ale monster off-roadowy to to nie jest. Bardzo odporny na trudy codzienne. Fajny na turystyczne wyprawy. Pojemny bagażnik. Nie kupię go ponownie ze względu na jedno: WSZECHOBECNA RDZA!!! Dziura pod tylnymi fotelami, dziury pod nogami pasażera, zżarte błotniki przednie i tylne, rdzewiejąca tylna klapa, rdzewiejąca rama. Majątek...
~misiu
Terenowy 2.7 TD 100KM 74kW
Niekupilbym nic innego majac podobny budzet, na nic nowe terenowki, do tego polecam kazdemu krotka wersje, zaliczylem tym autkiem kilka grubych wczasow zpletwa na dachu i kembingiem. W terenie dzielny i twardy. Niezawodna jednostka z lancuchem. Prze ponad 10 letnim parkowaniu pod chmura zima nie zima bezproblemowy uzytek. Polecam goraco z doswiadczenia wieloletniego uzytkownika.
~marjas
Terenowy 2.7 TD 100KM 74kW
Bardzo udany model co widać z wyników sprzedaży/na naszym rynku jako nissan terrano II/.Prawdziwa niezawodna terenówka,miło wykończona wewnątrz,dająca dobry/prawie jak w osobówce/ komfort jazdy po szosie i pozwalająca wjechać tam gdzie nowoczesne SUV-y 4x4 wstępu już nie mają.
3,7
~wiechu-s@wp.pl
Terenowy 2.7 TD 100KM 74kW
To naprawdę dobry samochód ,świetny w terenie i całkiem wygodny w trasie- nawet dłuższej.Ma oczywiście swoje wady a części do niego są absurdalnie drogie - całe szczęście że idealnie nadają się do niego części od Terrano 2, a te są znacznie tańsze ( w końcu te 2 typy samochodów różnią się tylko oznakowaniem marek)
~Piotr
Terenowy 2.7 TD 100KM 74kW
Pojemny i solidny samochód. Demon prędkości to nie jest ale do cięzkiej pracy jak najbardziej się nadaje
3,5
~tomek tojendrzej@hot.pl
Terenowy 2.7 TD 100KM 74kW
Solidne, pojemne, dość dzielne w terenie auto. Bez niepotrzebnych wodotrysków. Prawdziwy przyjaciel normalnego faceta.NIDGY MNIE NIE ZAWIODŁO.
3,8
~gcwieq
Terenowy 2.7 TD 100KM 74kW
Kawał porządnego auta dobrze radzi sobie poza drogą, na pewno lepiej niż niejeden suv. Dużo miejsca w środku. Apetyt na paliwo umiarkowany 9-13 litrów. Jest ok
~stmaroc@hotmail.com
Terenowy 2.7 TD 100KM 74kW
bardzo dobry samochod, b dobrze sprawuje sie w terenie
~Maverick
Samochód bardzo dobry
~yapko
Terenowy 2.7 TD 100KM 74kW
doskonały silnik. dotąd nie bierze oleju (540tyś.), turbo to samo. (Silnik)