Lista ocen Ford Mondeo I Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW 1993-1996 (32)

~Wąglik
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Ford ma coś w sobie.Długo się zastanawiałem przed kupnem bo wiecie dużo osób mówi - \"Ford g...o wort\" ,ale teraz wiem ,że to kompletna bzdura. Wsiadjąc do tego auta nie czuć takiego chłodu jakie bije od typowego niemca - opel czy vw. Tutaj łatwo i szybko możesz się odnaleść. Polecam osobom szukającym taniego kombiaka.
~grobus@o2.pl
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Ford Mondeo 2,0 16V (136KM) Kombi Ghia 1994 r. 230 000 km Bardzo udany samochód, nie wyróżniający się stylistycznie, ale bardzo przestronny i komfortowy, bogato wyposażony. Dobry samochód rodzinny zwłaszcza w wersji kombi. Jeżeli się o niego dba to potrafi się odwdzięczyć bezawaryjną jazdą
~stary71
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Wygodne, dynamiczne, bardzo poręczne auto, dobrze zabezpieczone antykorozyjnie, do dziś sprawiające wrażenie nowoczesnego. Prowadzi sie świetnie, "przylega" do kierowcy jak druga skóra. Usterki są zwiazane głównie z wiekiem, a duze zuzycie paliwa - z mocą silnika. Coś za coś.
~Krzys
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
taki misiu! niewinny a swoje za uszami ma (136 koni) Nie jeden dres w czarnym bmw sie zdziwil ze nie móg dogonic!!!
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Bardzo udany samochód, który sprawia niepozorne wrażenie, głównie za sprawą stylistyki, która jest stonowana i niczym nie wyróżniająca (co akurat dla mnie jest zaletą), ale po bliższym poznaniu potrafi zaskakiwać. Główną zaletą jest duży bagażnik oraz możliwość ciągnięcia przyczepy o masie 1300kg.
~maciek-m@wp.pl
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Mówi się Ford - gówno wort. To przysłowie nie ma zastosowania do mojego Forda. Trochę za dużo pali i te łożyska z tyłu trochę kosztują. To jedyne mankamenty tego auta. Mam porównanie z innymi markami i uważam, że np. VW jest bezawaryjny bo nie posiada nawet wspomagania (niektóre modele). Wstyd, żeby IV miała korby do odsuwania szyb. Najprostrze modele MK1 miały wspomaganie i chociaż jedną poduszkę, central zamek itp. Mojemu brakuje skóry,...
~vooyoo
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Pomimo dużych bardzo kosztów zanim doprowadze ten samochód do normalnej eksploatacji podoba mi się bardzo i oceniam jako dobry zakup.
3,4
~PawelRyt
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Stałe problemy z kulturą na niskich obrotach, nie da się po prostu toczyć na jedynce lub dwójce bo zaraz zaczyna szarpać. Niezależnie od paliwa i rodzaju zasilania. Przyspieszenie niezłe, jeżdżę dynamicznie, te 136PH mi przy tej masie wystarczy. Powyżej 120km/h zdecydowanie hałaśliwy. (Silnik)
~chesterpies@op.pl
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
auto dobre dla rodziny z duzym psem... jest wygodne dobrze wygladajace i jezdzace... niestety auto bardzo szybko traci na wartosci, nie wiem co jest tego skutkiem ale jak na te ceny za ktore mozna kupic mondeo jest naprawde warte uwagi...

Usterki Ford Mondeo I

Ford Mondeo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~klamyckipit@wp.pl
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
podtrzymuję poprzednią ocenę 4+, nawet jadąc ponad 500km nie czułem się zbytnio zmęczony; dla rodziny z trójką dzieci i sporym bagażem lepsze kombi; właśnie z tego powodu idzie teraz pod młot (trójka dzieci), a wiecie jakie będzie nasze następne auto - Ford Mondeo Kombi !!! Mondeo polecam każdemu kto chce wygodnie, komfortowo i bezpiecznie podróżować z rodzinką; ja nie narzekam i będę się tej marki na razie trzymał.
Ford Mondeo I Kombi