Lista ocen Ford Mondeo I (315) - Całokształt

Na liście zabraknie 243 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~antyford
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
ten model obrzydził mi fordy do końca życia,miałem wrażenie że ten samochód ze mną walczy i chce wykończyć mnie finansowo oraz nerwowo.stanowczo nie polecam tego samochodu,chyba że ktos ma nerwy ze stali i głeboki portfel
~marix498@o2.pl
Hatchback 1.8 TD 88KM 65kW
Auto całkiem niezłe. Na pytanie czy kupiłbym jeszcze raz odpowiedziałem tak. Jednak najchętniej wybrałbym "nie wiem". Auto ma wady i zalety, nie urzeka wyglądem, dynamiką, ekonomicznością itd.... Ale najwazniejsze że jeździ
~hophopowiec@o2.pl
Sedan 1.8 i 16V 112KM 82kW
Myślę, że za tą cene to całkiem przyzwoity samochód. Żadnych śladów rdzy, układ jezdny w porządku, części w miare tanie. Jedyne co, to wymiana przewodu hamulcowego bardzo kosztowna (400zł). Jak na 112KM muli troche :(
~kazzy 1977
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
tydzien temu stwierdzilem braki kompresji na dwoch cylindrach mam problemy z pierwszym rozruchem(wina pompy wtryskowej)ogolnie auto jest dobre !!! przy zakupie polecam sprawdzic turbo i cisnienie na cylindrach. czesci nie sa drogie !
~arturro
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
bardzo dobre wytrzymałe autko zarówno dla bussinesu jak i rodziny- ( kombi ) imponująca wielkośc bagarznika.Przyjemne - zwlaszcza dla osob , które cenia sobie komfort. Dla osob z zacięciem sportowym polecam model 2,5
~j.j.
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Auto jak na jego wartość rynkową jest super. Cena zupełnie nie adekwatna do jakości i komfortu użytkowania. Jak na ten rocznik atrakcyjny wygląd. Prowadzi się bardzo dobrze a na dłuższych trasach podróż nie jest uciążliwa. Polecam.
~Adanior
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Najgorszy samochód jaki miałem. Głównie za sprawą turbodiesla jaki w nim pracuje, a raczej usiłuje pracować. Jeżeli chcecie mondeo to SZCZERZE odradzam diesla. UWAGA auto nie daje żadnej przyjemności z jazdy !!!
~Jarek
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
w Kombi to dobre auto dla Rodziny.duzy bagaznik i spory komfort podrozowania oraz bogate wyposazenie.ogolnie dobrze sie prezentuje z alusami no i jest sporo czesci do niego.jedyny mankament to to ze sa one dosyc drogie.
~sebek262@wp.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Samochód w swojej klasie i w tym roczniku napewno jest bardzo korzystny pod względem finansowym. Samochód duży, rodzinny i bardzo wygodny. Kombi charakteryzuje się dużym bagażnikiem w stosunku do swoich rywali(nie dotyczy opel omega).
~Mielczar161
Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW
Ogólnie auto jest bardzo dobrze wykonane, na swoje latka i na te cene sprawuje sie swietnie, mysle ze czwórka jest dobra ocena dla tego samochodu. Jedyny mankament to dosc glosne zawieszenie.