Lista ocen Ford Mondeo I (315) - Całokształt

Na liście zabraknie 243 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~studio.aerografu@gmail.com
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
-moj mondek nie jest juz nowy, jezdze nim troche, wygodny jak limuzyna, pojemny jak autobus, na duzych alusach wyglada jak terenowka, psuc sie nie chce - gdyby nie mial takiego apetytu na paliwo wcale nie chcialbym go sprzedawac, bo jest jak wierny przyjaciel pies ;-)
~stary71
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Wygodne, dynamiczne, bardzo poręczne auto, dobrze zabezpieczone antykorozyjnie, do dziś sprawiające wrażenie nowoczesnego. Prowadzi sie świetnie, "przylega" do kierowcy jak druga skóra. Usterki są zwiazane głównie z wiekiem, a duze zuzycie paliwa - z mocą silnika. Coś za coś.
~Lukasz
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Jestem bardzo zadowolony - Mondka kupilem po Fiacie Bravo z ktorym mialem mnostwo problemow i wydatkow. Od 2 lat ciesze sie autem ktore nie jest skarbonka i za niewielkie pieniadze pewnie, bezpiecznie i wygodnie przewozi cala rodzinke z pkt a do pkt b. Polecam tego Forda!
~Pawel Kalmar
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Nie pozostaje mi nic innego jak wystawić piątkę. Biorę pod uwagę nie tylko ten konkretny model, ale również inne, które posiadam. Brałem również pod uwagę cenę zakupu i wydatki na przeglądy- tylko i wyłącznie w ASO- trafia tam nawet mój Escort z 95 roku- lubię dbać o auta.
~studio76@poczta.fm
Hatchback 2.0 i 16V 136KM 100kW
Mondeo 2.0 kat ghia full wersia kupiłem go rok temu okazyjnie od znajomego miał do zrobienia układ wydechowy oraz drobne usterki lakieru , zamontowałem gaz i przejechałem do tej pory 36 tyś i nie miałem żadnej awari na trasie więc sądzę że jest ok na samochód 10 letni
~jerzy.ch@centur.com.pl
Hatchback 1.6 i 16V 90KM 66kW
Duże i b. wygodne auto 5 drzwiowe, mały współczynnik Cx, silnik wymaga dobrego paliwa - kiedy używam ETPower 99 oktanów - spalnie maleje w trasie do 5,5l/100km (nie przekraczam 120 km/godz). Na tym paliwie silnik jest elastyczny i ma doskonałe osiągi jak na jednostkę 1,6l.
~sciromaniak@interia.pl
Kombi 2.5 i 24V 170KM 125kW
auto nie warte 30000 tyś zlotych, posiadam peugeota 6053,0 V6 24v z 92r i powiem szczerze że jestem z niego bardziej zadowolony pod każdym względem nawet serwisowych a auto kupilem za kwote 6000 tys zlotych z zajeżdżonym sprzeglem . JEDNYM SLOWEM NIGDY WIĘCEJ FORDA
~Michał
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
Jeśli szukasz taniego wygodnego, praktycznego auta z bardzo dobrym wyposażeniem warto wziąć pod uwagę. denerwować mogą nieco drobne usterki, które jednak nie zatrzymają w drodze, ceny części to średnia półka. Mimo wszystko dobrze wspominam mundka:)
~Dynia1984
Hatchback 2.0 i 16V 136KM 100kW
U mnie w rodzinie są 2 fordy mondeo 93r i mój 94r i jak narazie oba jeżdżą niezawodnie. Nie wiem dlaczego fordy mają taką złą opinie prawdopodobnie wściekli właściciele vw, audi czy mercedeów pószczają takie ploty. No ale ich strata :)

Usterki Ford Mondeo I

Ford Mondeo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~turek
Hatchback 1.8 TD 88KM 65kW
jak na cene 5 tys zl auto ok. Silnik td do najlepszych ani do najoszczedniejszych nie nalezy. Zaiweszenie szbko sie zuzywwa. Wykończenie wnetrza w miare ladne ale z kieskich materialow i trzeszczy. prowadzi sie ok. pakowny i wygodny dla pasazerow z tyłu