Lista ocen Ford Mondeo I (315) - Całokształt

Na liście zabraknie 243 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zyzio85
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
auto za te cene nie moze byc dobre tym bardziej ze do roboty jest dobre palil 5 litrow oleju na 500 km ale olej mam za darmo, po jakims czasie kupilem uzywany silnik i bylo ok. Co jakis czas cos sie psulo to przeplywka to sąda same duperele. W środku to klamka uleciała to klapy sie nie dalo otworzyc
~Marek
Kombi 1.8 TD 88KM 65kW
Samochód dla osób lubiących się wczasować, i którym potrzeba dużo miejsca wewnątrz oraz w bagażniku. Przy dużych gabarytach, bardzo małe spalanie - 5l/100km. Wygodny, dobry w prowadzeniu. Skrzynia ciężko chodzi, ale da się do tego przyzwyczaić. Nie warto skreślać auta ze względu na \"wajchę\".
~Strzala
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Zbyt miekkie zawieszenie, ktore szybko sie eksplatuje, trzeszczace plastiki, malo precyzyjny uklad kierowniczy, malo dynamiczny silnik przywoite spalanie, duzo miejsca w srodku, wysoki komfort jazdy, wygodne fotele, bogate wyposazenie (jak na te lata, wersja ghia), tanie czesci, mala awaryjnosc
~grobus@o2.pl
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Ford Mondeo 2,0 16V (136KM) Kombi Ghia 1994 r. 230 000 km Bardzo udany samochód, nie wyróżniający się stylistycznie, ale bardzo przestronny i komfortowy, bogato wyposażony. Dobry samochód rodzinny zwłaszcza w wersji kombi. Jeżeli się o niego dba to potrafi się odwdzięczyć bezawaryjną jazdą
~rydzadam
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Naprawdę warto i nie słuchajcie anty-fordowców, bo nie mają racji. Jeden warunek - trzeba kupić auto w Niemczech, nie walone i zadbane, to co stoi po komisach w Polsce i na giełdach to przeważnie odpadki albo zaniedbane przez rodaków egzemplarze, w które trzeba wpompować parę tysięcy zł.
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Bardzo udany samochód, który sprawia niepozorne wrażenie, głównie za sprawą stylistyki, która jest stonowana i niczym nie wyróżniająca (co akurat dla mnie jest zaletą), ale po bliższym poznaniu potrafi zaskakiwać. Główną zaletą jest duży bagażnik oraz możliwość ciągnięcia przyczepy o masie 1300kg.
~marcincross@poczta.fm
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Świetne auto jak na swój wiek. Wyposażenie(Ghia) lepsze niż niejeden nowy wozik, pali niewiele jak na tak duże auto, można wygodnie podróżować. W mieście ciężko mu znaleść miejsce (Śląsk), zawracanie też może spraiwać problemy:/ i to chyba jego największa wada. Zdecydowanie mogę to auto polecić
~andi1@poczta.fm
Kombi 1.8 i 16V 112KM 82kW
4 z duzym plusem. Niedoceniane auto w Polsce - ale to dobrze - dzieki temu tanie...:-))) Galasa prawie nigdy nie kupisz! Do 97 wszystkie z welurem. ABS to standard. Centralny też. Czesto wiele fajnych bajerow umilających zycie. Bardzo wygodne fotele. Idealne auto na dlugie trasy. Pakowne.
~gmur@hispeed.ch
Sedan 2.0i 136KM 100kW
Jest to Ford Mondeo kombi 2.0/Everest/ 132PS. Bardzo wygodny. Często robiący długie trasy po autostradach Europy zachodniej. W trasie pali 8 l./100km. w mieście 10 l./100km. Stan idealny. Kolor ciemno czerwony metalik. Serwisowany regularnie i pewnie dlatego nie sprawia żadnych problemów. Polecam
~dawid_0802@wp.pl
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Jest to dobry samochod ale z tym silnikiem ma on kiepskei osiagi i nie wiem co by tu zrobic zeby go troszke wzmocnic moze ktos z panstwa mi pomoze.Mysle nad jakims malym TUNINGIEM ale jets malo czesci do niego i lipa. JAK BY MIAL KTOS JAKIES PYTANIA ALBO COS DO ZAOFEROWANIA PODPIS TO MOJ MAIL